Ahoj, je tradičně pátek večer. Před chvílí jsem na FB a IG položila dotaz, jestli by byl zájem o nějakej společnej víkend. Mám tu myšlenku v hlavě dneska celej den, tak jsem si řekla, že se zeptám. No a od tý doby mi tady pípá telefon, hodinky a možná, že už pípá i náš pes. Tvl, já to snad fakt budu muset udělat 😀 No. Na mobilu jsem teď nastavila letadlo, protože jinak bych ten horoskop asi nenapsala. A zrovna dneska jsem sama zvědavá, co nám ta karta chce říct, protože se mi fakt hodně líbí. Tak jdem na to, pojďte.

Skrze svou vnitřní sílu můžete měnit svět k lepšímu

No teda, je tam holubice! Mír! Uklidni se, Terezo, uklidni se, nech to působit a pak teprve piš… OK. Tak já to nechávám působit. A chce se mi brečet. Zatim nevim proč. Je to dojemný! Je v tom obrovská síla a láska. Už to mam! V jednom z minulých horoskopů jsem psala o tom, že máme najít mír v sobě a taky o tom, že máme posílat dobro všem, kteří s tou válkou nějak souvisí. Vojákům, těm, co velí a taky všem “obyčejným” lidem. Tahle karta nám řiká, že to tak je! Že to má smysl, že to pomáhá!!! Možná to tak zatím nevypadá, možná se ani nechce, aby se k nám tyhle zprávy dostaly. Ale na tom vůbec nezáleží! Je to jedno. My už víme, že se nedá věřit ničemu, co se píše nebo co dávaj v televizi. My víme, že už se musíme spolíhat jenom na sebe a že my a náš pocit jsme to jediný, čemu můžeme doopravdy věřit. Takže vytrvejte, nepřestávejte a dál dělejte to, co děláte. Posílejte lásku, modlete se, balte do světla, všechno se počítá!!! Všechno. Každá vaše minuta nebo vteřina, kterou věnujete na posílení míru, jestli se to tak dá říct, MÁ CENU!!! Já to jedu na procházce. Když jsem v přírodě. Jdu, a u toho si v duchu furt opakuju: Miluji tě, omlouvám se, odpusť mi, prosím, děkuji. Večer před spaním taky. A kdykoliv během dne. Jen si to pořád opakuju dokola. Někdy to směřuju na Rusko a Ukrajinu, někdy jen tak do prostoru. Myslim, že na tom zas až tak nezáleží. Že si to cestu najde samo a dojde to tam, kam to dojít má, kde je to potřeba. Jde taky o to, že tím, že tohle děláte, “makáte” hlavně na sobě. Protože jste to vy, kdo se v tu chvíli musí trochu zklidnit, naladit, uvědomit si, co jde dělat a pustit k sobě všechno, co to přinese. Jste to vy, kdo se ladí na lásku a dobro, když ji chce poslat dál. A jste to zase vy, kdo si tímhle způsobem prohlubuje vztah se sebou. A tahle karta, ta přišla právě v tuhle chvíli, aby vám sdělila, že to děláte dobře. Že máte obrovskou vnitřní sílu, kterou si teď začnete uvědomovat, začnete s ní vědomě pracovat a skrze svou změnu, kterou projdete, začnete měnit k lepšímu i svět.

A co teď potřebuje tenhle svět nejvíc? Potřebuje klid. Potřebuje zastavit, uklidnit se, nadechnout se, odpočinout si, vědět, že je v bezpečí. A jsme to právě my, kdo mu to může dopřát. Protože my můžem zastavit, můžem se uklidnit, můžem se nadechnout, odpočinout si a víme, že jsme v bezpečí. Nikde jinde ani být nemůžem, když jsme u sebe. Když tohle všechno uděláte, a je to během chvilky, zjistíte, že se nic neděje. Když se budete třeba chvíli dívat na strom, najednou si uvědomíte, že jste v klidu, že jste v pohodě, a že ve vašem světě se nic neděje. Ve vašem světě je všechno v pořádku. Najednou se dotaví vděčnost. Vděčnost za to, že to tak je. A hned vzápětí nebo možná ruku v ruce, přijde ta láska. Najednou to tam prostě je. A my máme to štěstí, že se o to můžeme podělit. A možná právě proto jsme zrovna my teď a tady, protože to tak nějak v hloubi duše víme a tak to taky děláme. A možná tím fakt uzdravujem svět. Nebo ne, možná. Podle tý karty to tak prostě je. Není to nic výjimečnýho ani závratnýho. Je to naše podstata. A my se k ní konečně zase vracíme.

Je potřeba najít rovnováhu

Vracíme se k dobru. Protože víme, že je správný. “Taková samozřejmost, co?” říkáme si teď, když už nám to dochází. A teď si uvědomte, že musela začít válka, abysme se pohli. Nebo jinak. Opravdu musela začít válka, abysme se pohli? Teď už na tom nezáleží, teď už to tak je. Jenom, prosim vás, už nikdy nenechme zajít věci tak daleko. Na světě je dobro a zlo. Vždycky to tak bylo. Jedno by nemohlo existovat bez druhého. Když bychom neznali zlo, nepoznáme ani dobro a naopak. Den a noc. To je to samý. Jen je potřeba ta rovnováha. A možná už je taky nejvyšší čas na to, abysme věci přestali rozlišovat a hodnotit. Když přestaneme rozlišovat dobro a zlo, co zbyde? No? Podstata. Přestaňme se upínat na to, co je dobrý a co špatný. Teď se mění i naše vnímání. Já když posílám lásku, posílám ji i Putinovi. Jemu a všem, který tady tomu velej. Tam je to totiž potřeba nejvíc. A teď se podívejte na toho vlka na obrázku. Koho vám připomíná? Já si nemůžu pomoc. Já ho tam prostě vidim. Je to o nás. Ne že ne. Každej z nás si může vybrat, jak bude vnímat svět. Každej z nás má svůj osobitej pohled na něj. A každej z nás má obrovskou sílu tvořit. Jsme přece tvorové. Je jen na nás, co tvoříme. Nedělá to nikdo jinej, jsme to my. Pojďme tedy dělat to nejlepší, co umíme. Pojďme tvořit svět VĚDOMĚ. S klidem a láskou, jako ta žena na kartě. Znovu to opakuji – tvořme mír v sobě. Nikdo jinej to za nás neudělá…

Konzultace budou pondělí až středa v Praze, zbytek týdne v Jičíně. Roční osobní horoskopy si můžete objednávat pořád, karty po telefonu taky, terapii koněm taky zvládnem 🙂 A teď mě napadlo, že je možná doba na pohádky. Tak jestli je ještě nemáte, zkuste ty moje, Andělský. Mám je na e-shopu, ale seženete je i všude na netu 😉

Omlouvám se všem, kteří už chtěli horoskop pro znamení tak, jak jste zvyklí. Já si nemůžu pomoct. Teď je prostě potřeba se spojit. Držet se sebe a tím i při sobě. Každičkej jednotlivec tvoří celek. Z čehož plyne, že ta největší síla je v každym z nás. A je na čase ji začít používat. Děkuju za pochopení.

Klidný týden v míru uvnitř,

Tereza

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Klid a mír najdi v sobě a pak ho pošli dál…

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková

Tagy:
2 Komentářů
  1. Klára 2 roky ago

    ☘️✨👍✍️ Ano!

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account