V úvodu se duben projeví opravdu láskyplně. Možná s vámi bude flirtovat, a tak vám krásně zvedne sebevědomí, nebo se objeví někdo zajímavý ve vašem okolí. I zadaní se mohou těšit na nové vzplanutí vášní. Silné city se probouzí, asi je to tím jarem. Každopádně se snažte ve svých rozhodnutích upřednostňovat srdce před rozumem. Vaše intuice napoví. Bude to první, co vás napadne, co pocítíte, a to je správně.

Magický klub i osobní konzultace jsou tu pro vás

Potřebujete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si objednáte zde: https://danakratochvilova.cz/vyklady-a-konzultace/. Magické techniky pro běžný život, triky, jak se napojit na sebe samotné i osobní konzultace přináší i Magický klub. Členství si zajistíte přes toto kouzelné tlačítko zde: https://danakratochvilova.cz/magicky-klub-s-charou/.

Pevně stanovené hranice

Jakmile zcela odezní vliv novoluní mohou se objevit nepříjemné pocity. To se bude projevovat po celý týden. Co je způsobuje? Jsou to jednoduše řečeno překročené hranice. Pokud dovolíme sobě či druhým opakovaně překračovat náš osobní prostor, nejednáme v souladu se sebou samotnými či se neustále snažíme všem se podrobit a zavděčit, tak to jinak ani dopadnout nemůže. Co s tím? Každý z nás je jiný, jedinečný svým postojem, projevem i názory. Pokud si dovolíme se svobodně projevovat a nic nepotlačovat, pak přijde i pochopení pro ty druhé. Můžete tak snadno opět stanovit své jasné hranice, kde začínáte a končíte vy sami a kde ti druzí, a to v lásce a přijetí.

Světlo tmu rozpouští

Na počátku druhé třetiny měsíce se duben začne projevovat klidněji. Ve vzduchu bude cítit to, že to prostě přechází a pomalu vše polevuje. Tma kolem nás se viditelně proměňuje na světlo. V něm snadno rozpoznáte, kdo není upřímný nebo rovnou lže a nemá čisté úmysly. Pokud budete naplno využívat své intuice, tak vás nyní nic brzdit nebude a snadno porozumíte svým podvědomým vizím. Duben ve své polovině bude přinášet také spoustu inspirace. Nebojte se vdechnout svým myšlenkám život, převeďte je do reality.

Automatická kresba

Ta není jen pro vyvolené, jak by se mohlo zdát. Chcete se naučit její základy, umět najít a diagnostikovat svůj zdravotní stav, odblokovat nežádoucí podvědomé programy nebo si pomocí AUTOMATICKÉ KRESBY rovnou namalovat svůj léčebný obraz? Pak vás ráda uvidím na seminářích v Brně: https://danakratochvilova.cz/ziva-akce-automaticka-kresba/. Můžete zvolit jen ten seminář nebo workshop, co vás nejvíce zajímá, či si naplno prožít všechny a ještě za zvýhodněných podmínek.

Foto: Pixabay.com

Obnovená rovnováha

Po Velikonocích budeme trošku bilancovat. Přijde vhodný čas na posouzení toho, která životní oblast není v rovnováze. Tím bude nastolena rovnováha a budeme moci znovu nalézt vnitřní klid. Je však nutné si vytyčit jasně své priority a nepřetěžovat se. Nedovolte sobě a ani druhým klást na vás příliš vysoké nároky. I odpočinek je nutný, hrozí opět ztráta životní síly a energie. Dodejte svému životu pevný řád a systém, vyhněte se činnostem, které postrádají již svůj smysl. Tím získáte tolik potřebnou stabilitu a jistotu.

Konejte tak, jakoby jste již měli to, co chcete

Všechno je možné, stačí tomu uvěřit. V závěru se duben znovu projeví zkouškami. Mohou se objevit pocity, že na něco nejste dost dobří, něco si nezasloužíte či vám bylo něco odepřeno nebo rovnou odebráno. Nic z toho, ale není pravda. Náš rozum produkuje scénáře na základě zkušeností vytvořených v minulosti. Pokud to chcete prolomit, pak dělejte všechno tak, jakoby jste již měli vše, po čem toužíte a co potřebujete. Každý má neomezené schopnosti manifestovat si vše. Stačí vyslat ty správné myšlenky, uvěřit tomu a konat podle toho. Pak skutečně nic nebude nemožné.

Chcete vědět, jaký bude rok 2022?

To se můžete dozvědět během chvíle, stáhněte si zdarma průvodce „Co vás čeká v roce 2022?”: https://danakratochvilova.cz/rok-2022/. Chcete pro sebe udělat více? Pak si k němu pořiďte i energetické harmonizační obrázky: https://danakratochvilova.cz/energeticke-harmonizacni-obrazky-na-rok-2022/pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na tento rok a klidně i program, s jehož pomocí si jednoduše zpracujete energie: https://danakratochvilova.cz/energie-zverokruhu/a vlivy jednotlivých znamení, nic vás pak již nemusí dále blokovat.

Rady na duben pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří duben?

Skořice – kůra (https://1url.cz/cKmOj) prohřeje a uvolní, zároveň pomůže při správném fungování metabolismu. To ocení Berani, Raci, Střelci a Kozorozi. Býci, Blíženci a Ryby budou chtít proměnit jako mávnutím kouzelného proutku své vnímání a podpořit intuici a napojení. V tom jim skvěle poslouží směs esenciálních olejů Magic. (https://1url.cz/uKmOD) Zbavit se stresu, zklidnit se a opět se cítit šťastní budou vyžadovat Lvi a Váhy. Správnou cestu ukáže směs Antis (https://1url.cz/9KmPc). A co Panna, Štír a Vodnáři? Ti potřebují znovu najít vnitřní harmonii a spokojenost. V tom jim bude nápomocna směs Freedom (https://1url.cz/pKmOf).

Krásný duben všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ať se vám bude dít cokoliv, reagujte tak, jak byste chtěli, abyste se ostatní chovali k vám. Všechny problém a starosti se nakonec vyřeší, jen to možná nějakou dobu potrvá, nezoufejte. Spravedlnost se nakonec prosadí. Nepřetěžujte se, dobijte si své baterky a nezaměřujte se výhradně na druhé, ale na sebe samotné. Dovolte si vyjádřit své myšlenky nahlas, také své požadavky a přání. Pak se to může teprve projevit do reality.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Můžete si oddechnout, problémy jsou pryč. Cesta se jako mávnutím kouzelného proutku uvolnila. Budoucnost leží před vámi a navíc jste doslova nabití novými zkušenostmi. Očekávejte příjemné změny a posuny. Nespěchejte však a naslouchejte své intuici. Ať už se projeví myšlenkami, pocity nebo třeba živými sny. Důvěřujte jí, vyplatí se to. Za svá rozhodnutí ponesete i následky, není se však čeho obávat. Rozhodujte se vědomě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Uvědomte si, že všechny myšlenky se k vám vracejí jako bumerang. A proto posílejte do Vesmíru jen ty pozitivní vzkazy. Můžete si zhmotnit co chcete, duben, s vaším přičiněním, utváří váš osud. Naplňte své sny, konejte! Udělejte si čas i na pobyt v tichu, abyste si mohli projasnit mysl a vaše kroky získaly jasnou podobu. Spoléhejte se více na sebe a ne na jiné. Ti totiž nemají stejnou vizi. Udržte si jasné hranice mezi vámi a druhými.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Duben pro vás není pozitivní. Dejte si pozor na to, co říkáte i na to, co děláte. Mohli byste snadno na svém rozcestí zvolit špatný směr. I když se objeví problémy a průtahy, nezmatkujte a zvažte všechny možnosti. Opatrnost se vyplatí. Svůj strach přeměňte v potřebnou energii. Důležitý je váš postoj. Nejde to? Změňte úhel pohledu a vyhrajete. V závěru se duben nakloní na vaši stranu a do života vám budou chodit samí skvělí lidé.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Sice je teď všechno opožděné, nic nevychází a vy se nemůžete pohnout z místa, ale nebude to tak napořád. Vyčkávejte a na čas své nové plány odložte. Přišel čas si říct o pomoc. Pokud to zvládnete, stáváte se již předem vítězi. Na nic nejste a nemusíte být sami. Duben vám také otevře prostor pro náhled z jiného pohledu, odbourá stres a vyléčí některé situace a vztahy. Staré rány se zahojí a vy budete moci pokračovat v cestě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pro vás duben nachystal čas na odměnu, právem. Prošli jste si těžkým obdobím, ale to mělo svůj důvod. Máte-li pocit, že vám stále v životě něco chybí, pak to bude brzy napraveno. Začnete si opět život vychutnávat plnými doušky. Harmonie je blízko, jen je potřeba odpustit sobě i druhým, aby vás minulost dál nesvazovala. A také se budete moci soustředit na to podstatné. Vyhněte se však obloukem jakýmkoliv dramatům.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Budete se muset něčeho vzdát nebo bude něco ukončeno. Každopádně to nebude tak hrozné, jak si představujete. Pomůžete si tak, že budete tvořit. Zpívejte, tančete nebo pište či malujte. Své postřehy si raději zapisujte. Brzo to přejde, nebojte. Uvědomte si, že jak se cítíte, určují vaše emoce. I pevné zdraví je ve vaší hlavě a emocích. Duben nabádá také k odpočinku a varuje před náročnými aktivitami. S nikým se nehádejte a více sněte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pro vás má pro změnu duben dobré zprávy. Přichází průlom, překážky jsou překonány a teď vás nikdo nezastaví. Rozlučte se s neupřímnými přáteli a poučte se z minulých chyb. Do života se vám opět vrací láska, mír a radost. Naučte se však opět přijímat. Rozdávat se, to by vám šlo, ale teď je čas to udělat naopak. Nechte oči i srdce otevřené. Nesnažte se nic uspěchat, vše má svůj správný čas i důvod. Zpomalením si také život více vychutnáte.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vám měsíc duben přinese hodně dramatických změn. Připravte se na pěkné pozdvižení. Vše se přežene velmi rychle, tak nebude čas se na to připravit. Až se situace zklidní, tak teprve porozumíte tomu, co se vlastně stalo. Bude to pořádná lekce a nezůstane kámen na kameni. Také se zamyslete nad tím, na čem nebo na kom jste závislí. Každá závislost je náplastí na nějaký nedostatek. Odpuštěním a obnovenou vírou se vaše sny obnoví.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně máte všechny podstatné informace k tomu, abyste se mohli rozhodnout. Zbavte se strachu a obav z minulosti a podstatné změny konečně přijdou. Jednejte v klidu a překážky se odstraní z cesty. Dopřejte si také více relaxace. Zasloužíte si ji. A také se vám odpočatým bude lépe uvažovat. Nechcete se jen tak válet? Nevadí, i aktivní odpočinek se počítá. Klidně se pusťte i do studia něčeho, co potřebujete znát či vás baví, půjde vám to.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

To je nuda, co? Asi vás láká pořádně rozvířit stojaté vody, ale nedělejte to. Mohli byste snadno skončit na neprobádaném a nebezpečném území. Duben vám radí, ať dáte ruce pryč od všeho, čím si nejste zcela jisti. Propusťte ze svého života všechny situace, které ve vás vzbuzují lítost. Je čas otřít slzy a usmát se. Nesnažte se mít vše pod kontrolou a změnit události, aby vyhovovaly vašim záměrům. Pak uvidíte vše takové, jaké skutečně je.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Duben pro vás nemá příznivé zprávy. Moc se nedaří v žádné oblasti, jste na konci s dechem. Pokud jste si svými plány a záměry jisti, neslevujte z nich. Nevzdávejte se a sami uvidíte, kolik síly ve vás ještě dřímá. Neřiďte se tolik svým okolí, upřednostňujte svou intuici. Berte opět svou citlivost a vnímavost jako dar. Obklopte se lidmi, kteří vnímají svět podobně jako vy. Nechte se inspirovat krásou kolem sebe a buďte kreativní.

Foto: Shutterstock, Pixabay

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account