Milí zrozenci tohoto znamení, vítám vás u vašeho horoskopu na rok 2018 *gift* Nebudu tady vytvářet žádný soudy a hodnocení, zda to bude rok dobrý nebo špatný a prosím, nedělejte to ani vy. Bude jaký bude, a bude to pro vás ten nejlepší, ať už přinese cokoliv. Víte jak to je, energie je jenom jedna, akorát na ni každý koukáme jinak 😉
U vás to bude o vazbách, přátelé. Rodinných, partnerských, pracovních, prostě ve všem, pod čím si vazby můžete představit. Samozřejmě, že klíčové budou právě ty rodinné a pro některé z vás partnerské. Téma rodina a vztahy vás budou provázet celým rokem. Bude to takové to klíčové téma, které se spustí samozřejmě vždy v tu nejnevhodnější dobu a ve chvíli, kdy to budete nejméně potřebovat a čekat. Samozřejmě, že to opět má svůj důvod. Všechno se krásně vyčistí. Všechny ty nesrovnalosti, vše, o čem se ve vaší rodině nemluví, všechna utrpení a křivdy, naprosto totálně všechno. Což je fakt pecka, ale víte, jak to je, když se kácí les, lítaj třísky. Hele, berte to tak. Ať už to teď vypadá jakkoli děsivě, fakt to tak děsivý není.


Nebudu vám říkat, že to nebude bolet, že vás to nebude štvát, že to bude brnkačka. Nebude to jednoduchý. Spousta z vás si hodně pobrečí. Ta silnější většina ty slzy pustí. To bude ten důležitej moment. Hlavně nic NEZADRŽOVAT!!! Pamatujte si to. Nic! Emoce, slova, slzy, smích, buďte ve svém vyjadřování naprosto féroví. I kdybyste měli stokrát pocit, že něco říct nemůžete, tak ven s tím, a hned! Emoce se budou čistit, tzn., že musejí ven. A vy je NEHODNOŤTE!!! Jen jim nechte volnej průběh. Bude to fakt důležitý.
Podívejte se do života svých rodičů a prarodičů. No? Kam to věčné potlačování emocí a slov vede? Ano, k vám. Protože po vás se žádá, abyste to dělali jinak. Vy už zadržovat nemáte, naopak, vy máte pouštět. Samozřejmě, že jim se to líbit nebude, ale jen proto, že si to sami nedovolí. Někde hluboko uvnitř cítí, že to takhle nejde dál. Ale bojí se, nevěří si, nesmějí, co já vím, mají tisíce důvodů k tomu jet si ve starých kolejích dál. I přesto, že cítí, že to není ta pravá cesta. To je smutný. Cítíte to? Ale je to fajn, protože mají vás. A vy už víte, kudy chcete jít a že to takhle dál nejde. Jste tady proto, abyste jim otevřeli oči a ukázali cestu. Nic víc. Pamatujte si, že jestli se na ni dají nebo jen, už je jenom a jenom na nich. Do toho vy jim nekecejte. Mnohdy vám vaše počiny budou připadat marný, protože se většina z nich nebude chtít hnout. Ale nevěšte hlavu a dejte jim čas. Ono to nepůjde tak rychle. Někteří z vás budou teprve teď stříhat pupeční šňůru. A to bolí.
Na druhou stranu tím ale strašně vyrostete. Budou se ve vás prolínat pocity smutku, samoty a tý obrovský síly, která ve vás konečně bude moct začít růst. To je pecka, věřte mi 😉 Takže tak, miláčkové. Nezapomeňte, jste jen ukazatelé a průvodci. Všechny emoce a slova nechte vyplout na povrch. To bude to nejdůležitější. A když budete chtít brečet, tak brečte. Slzy hodně moc očišťujou a vyplaví z vás všechno, co je třeba. Ať už tím procesem budete procházet jakkoliv, zvládnete to! A na konci vám bude fajn. Fakt jo! A těm okolo samozřejmě taky, i když to tak ze začátku vůbec vypadat nebude. Máte sílu, děcka. Tak ji použijte, ale ničemu se nebraňte. Hlavně ne těm emocím.
A když už jsme u těch vztahů, rok 2018 vám přeje. Vy, kteří jste po rozchodu, nebo vám váš vztah nevyhovuje, a i vy, kteří jste v pohodě a šťastní, vám všem bude přáno. Buď ve vztahu novém nebo v prohloubení toho stávajícího. Najdete své druhé já, onu druhou půlku, která k vám dokonale zapadá. Spolu vytvoříte ten celek. Kterým bezesporu jste i vy sami, ale víte, jak to myslím 😎 Vy, kteří takový vztah už máte, si ještě více budete uvědomovat jeho hloubku, čistotu a budete pociťovat vděk za to, že je. Ještě více zjemníte a budete si užívat ten dar, který jeden v druhém máte. Celkově to na mě působí velmi harmonicky. I když vás asi pár bouřek čeká, bude to dobrý. Vesmír vám nenadělí nic, co nemůžete zvládnout.
Takže v klidu, kozorozi, vy to zvládnete. A v podstatě levou zadní *wine*
 
Tak ahoj *heart*
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account