Začíná období, ve kterém máte možnost zlepšit nejen své zdraví, ale zároveň v sobě objevit svou jedinečnou schopnost druhé léčit. Přestože si to hodně lidí neuvědomuje, tak každý člověk má schopnost druhé uzdravovat. Je mnoho způsobů, jak druhým pomoci. Objevte ten svůj. Můžete se ze začátku zaměřit na svou bolest a až zjistíte, co vám pomáhá, tak se o své poznatky můžete podělit s ostatními.
Období 1-Eb (Bylina, Cesta) od 12. 03. – 24. 03. 2019
Každá žena v sobě nosí dar léčení a snad nejvíce je to vidět na mateřství. Každá maminka má na své děti ten nejhojivější efekt, pokud si je svého daru vědoma. To, co léčí, je především láska a ta má mnoho způsobů projevu. Někdo léčí vlídným slovem, někdo pohlazením a někdo povzbuzením. Zamyslete se nad tím, jaký dar spočívá právě ve vás, a nebojte se ho s nadšením rozvíjet.
Co se týká fyzického těla, zaměřte se nejen na svůj vztah k němu, tak i na stravu, kterou své tělo vyživujete. Některé bylinky a vitamíny mohou mít i nepříznivý vliv, pokud jejich kvantitu přeháníte. Naučte se vnímat jedinečné potřeby svého těla, a dovolte mu, ať vám samo řekne, co potřebuje. Pokud si tím nejste jisti, jděte za někým, o kom si myslíte, že by vám mohl pomoci nebo komu věříte. Když se podíváte do zrcadla, poděkujte každé části svého těla za jeho zdravou funkčnost a věnujte sami sobě léčivý úsměv. Vnitřní úsměv může být mocnou metodou léčení, pokud tuto praktiku budete dlouhodobě trénovat.
V rovině mysli, se zaměřte na myšlenky, které se nejčastěji opakují. Nemluvíte o sobě „zlo“? Vyhněte se jak sebelítosti, tak pocitu nadřazenosti. Svou práci dělejte více vědomě a děkujte za každou maličkost, se kterou vám někdo z kolegů nebo spolupracovníků pomůže. Trpíte-li přehnanou sebekritikou, rozhodněte se být k sobě laskavějšími. Když si dáte více sebelásky, budete kreativnější, protože se nebudete cítit pod tlakem. U svých kolegů se snažte vnímat to dobré, ale nenechejte si na sobě dříví štípat. Někteří z vás se mohou cítit znuděni všedními povinnostmi, a to může být signálem pro to, abyste do své každodennosti přinesly větší bdělost. Zkuste svou mysl postupně proměňovat, až se z ní stane váš přítel. Není nic lepšího, než laskavý hlas vaší vlastní mysli.
Ve svých vztazích se zaměřte především na duši druhých lidí. Často jsme omámeni různými kolektivními názory o tom, co je dobré nebo špatné. Málo lidí si však uvědomuje, že se tak pěstuje nezdravá iluze o kráse, která může zbytečně působit velice destruktivně. Uvědomte si nejen svou vnitřní krásu, ale i krásu vašich bližních. Zkuste se dívat lidem déle do očí a všimněte si, co skrývají. Někdo skrývá za hezké tělo, zmučenou duši a někdo zase schovává své vnitřní kvality za maskou nenápadnosti. Každý člověk je jiný, a když se díváte na lidi trochu déle, uzříte, jací doopravdy jsou. Možná je kolem vás anděl, kterého celou dobu přehlížíte, zatímco jste zamilováni do démona s krásným, ale prázdným obalem.
Co se týká ducha, nastal čas si uvědomit své vlastní léčivé síly. V čem spočívá vaše síla? Jakým způsobem můžete přispět světu, aby byl o něco krásnějším, vznešenějším? Zajděte za někým, komu v této oblasti důvěřujete a naučte se sami sebe léčit. Může to být nějaký terapeut, fyzioterapeut nebo kdokoliv, kdo ovládá nějako metodu léčení. Jestli někoho takového znáte, tak vám jen odráží vlastní schopnost na druhé působit hojivě. Člověku byl dán vrozený dar léčení a je jen nás, abychom ho objevili. Někdo léčí humorem, někdo slovem, jiný činem. Je tolik druhů léčení jako je lidí, a tak se nebojte objevovat své vlastní dary. Objevte v sobě svou vnitřní léčitelku a pamatujte, že když vyléčíte jen sami sebe, tak z toho budou těžit minimálně vaši potomci a nejbližší.
Napsal: Robert Policar
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account