Aktivují se důležitá témata související s intenzivními city a sexuální přitažlivostí. Propasti se otevírají, Luna je ve Štíru v pádu. To znamená, že energie jsou silné až dramatické, často na dřeň. 
Znamení Štíra vládne mocný a přísný Pluto, pán podsvětí. Kdo chce ovládat druhé, tomu se touha po plutonské moci vrátí jako bumerang.
Úplněk je magický den. Tato nejsilnější fáze Měsíce má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Jeho sílu a moc vnímáme intenzivně asi 3 dny.
Úplněk ve Štíru začíná 30. dubna 2018 ve 2 h 58 min. Věčně putující Měsíc procházející znamením Štíra vnáší do našeho duševního a tělesného vnímání zvláštní neklid.
Tělesně náleží ke Štíru: pohlavní orgány, konečník, močová trubice, vaječníky, prostata, sexualita. Těmto oblastem věnujte zvýšenou péči, úplněk ve Štíru na ně působí zvlášť intenzivně. Na problémy s močovými cestami jsou skvělé brusinky v jakékoliv úpravě, prostatu pozitivně ovlivní kvalitní dýňový olej. Zkuste tantrické milování, Měsíc ve Štíru touží po hlubokém, magickém sexu.
Živlem Štíra je voda, za úplňku ve Štíru se otevírají 13. komnaty citů. Na povrch se dostává vše, co jsme dosud skrývali. Měsíc ve Štíru jde vždy do hloubky, která může být i nebezpečnou hlubinou, přitahují ho kouzla a magie. Za úplňku ve Štíru sbíraly vědmy a kořenářky o půlnoci tajemné byliny, v tu dobu mají nejsilnější moc.
Energie úplňku ve Štíru je vášnivá energie. Může léčit, nebo zranit, záleží na tom, komu svěříme svou důvěru a své srdce. Buďte ve střehu před svůdnou majetnickou energií a zaklínadly lásky, heslo „milovat a nepustit“ není cesta k rovnováze ani šťastnému vztahu.
Navzdory všemu nebezpečí a prudkým změnám silných emocí může být energie úplňku ve Štíru velmi očišťující. Štír je znamení intenzivní a hloubavé, hrdé a přímé, velmi věrné. Nikdy neopouští ty, kterých si váží, ale zradu nesnese. Ví hodně o životě i o smrti, a o sexu. Na rozdíl od protilehlého Býka bytostně potřebuje hluboký duševní vztah, jen tělo mu nestačí. Proto je úplněk ve Štíru svým způsobem i odvěkým sporem mezi tělem a duší.
Energie znamení Štíra má velké rozpětí osobní vyspělosti, jeho symbolem je štír, ale i orel. Uhrančivý Měsíc ve Štíru přes všechny své propasti (a pasti) pozitivní hodnoty Štíra odráží a touží po duši v těle, po lásce až za hrob a přátelství na život a na smrt.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account