Začíná období Supa, ve kterém je dobré se podívat zpátky do minulosti a najít souvislosti, ze kterých se můžete poučit, abyste mohli žít lepší přítomnost a následně i budoucnost. Nebuďte k sobě příliš kritičtí, protože byste se mohli ztratit ve spárech paralyzujícího smutku. Berte své chyby jako důležité pomůcky, které vás na vaší cestě budou účinně podporovat. Věnujte se rekapitulaci všeho, o čem máte pocit, že se zrovna nepovedlo. Proměňte své bolestné zkušenosti ve „zlato“ a pomalu se připravte na nové začátky.
Období 1-Cib (Sova, Sup) od 24.06. – 06.06.2019
Po období Noci, nadchází čas Supa, který byl považován za „velkého uklízeče smrti“. Věnujte se pravidelně přemítáním o tom, co se ve vašem životě důležitého stalo v posledním roce, desetiletí nebo v pohledu na celý život. Co vás nejvíce ovlivnilo? Proč máte názory, které zastáváte nebo proč prožíváte neustále se opakující se zkušenosti? Je možné, že jste nevyvinuli dostatečný vhled do určitých oblastí, které jsou příliš hluboko. V těchto týdnech budete mít možnost nahlédnout tam, kam obyčejně nemáte přístup. Učiňte velký úklid a neomezujte se jen na vyhazování fyzických předmětů. Dejte úctu všemu, co vás potkalo, protože ve všem je skryto něco cenného.
Na úrovni těla se zaměřte především na svou stravu a pohyb. Chodíte často do přírody nebo na procházky? Pokud ne, začněte navštěvovat přírodní místa, kde se budete cítit úžasně. Příroda je velká učitelka, a tak v poklidu rozjímejte v jejím náručí o svém zdraví a hmotných záležitostech. Přehrajte si posledních deset let a zkuste vnímat své tělo, jako byste se v něm ocitli poprvé. Každý nepříjemný pocit nebo bolístku řešte hned, dokud se nerozvine do něčeho většího. Naučte se naslouchat řeči svého těla, protože jeho moudrost je svým způsobem nenahraditelná. Zakončete nezdravé stravovací návyky, o kterých víte a začněte se ke svému tělu chovat větší úctu, protože je to součást vaší úžasné lidské bytosti.
V rovině mysli se zaměřte na kvalitu svých myšlenek, které chováte, když zrovna vykonáváte své každodenní povinnosti. Učiňte z uklízení akt síly, ve kterém vytváříte prostor pro něco nového nebo dlouhodobě chtěného. Velký chaos a bordel brání proudu neviditelné energie, skrze kterou přicházejí různé příležitosti. Když si dáte ve svém životě vše do pořádku, můžete být postupně svědky nově příchozích možností vývoje. Pokud se dlouhodobě kritizujete nebo o druhých nemluvíte hezky, změňte to. Zrekapitulujte si rovněž svou profesní cestu a uvědomte si svou úroveň spokojenosti, kterou prožíváte ve svém povolání. Neopakujte ty stejné chyby a nedělejte práci jen kvůli penězům, ale i kvůli penězům.
V rovině vztahů nastal čas prohloubit své vztahy a téma lásky. Možná zjistíte, že v některých vztazích nejde pokračovat dál, protože odlišnost je příliš veliká. Nebo si uvědomíte, že se budete moci nově otevřít a učinit se zranitelnými, aby mohla láska přijít. Mějte odvahu ukončit zcela nefunkční vztahy a do těch komplikovanějších dát ze sebe to nejlepší a naučit se být znovu zranitelnými. Zaměřte se především na své rodinné vztahy, protože jsme rovněž v období vodního a velmi citlivého znamení Raka. Využijte svých zkušeností, abyste mohli být ještě láskyplnějšími. Podívejte se na kvalitu vztahů svých rodičů a prarodičů a poučte se z nich. Pomůžete tak i svým potomkům.
V rovině ducha přichází velká příležitost změnit své vědomí skrze hlubokou introspekci všeho, čím jste prošli. Zároveň můžete těžit moudrosti z historie a poučit se z chyb nejen svých předků, ale i národů. Uvědomte si svou zodpovědnost vůči tomuto státu a pochopte vztahy, kterými je řízen. Je možné, že v něčem nelze pokračovat jako doposud. Když změníte svůj přístup, začnete postupně měnit i své okolí a duch nového se může šířit dál. Buďte věrní svým vnitřním hodnotám a postupně se spojujte s vyšším celkem jak ve hmotné, tak duchovní rovině.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account