Ahoj 🙂 Tak jakej byl Ježíšek? Já jsem byla hodná, mně přinesl jabko 😀 Jen mi to s ním zatím moc nejde, takže moje nervy 🙂 No nic, teď nás čeká zase ta zvláštní doba. Doba přemítání, balancování, řekněme klidně i vyúčtování a dávání si cílů. Hele, za mě nad tím moc nepřemýšlejte. Nehroťte to a pokud už teda budete mít tu potřebu se nad věcmi zamyslet, udělejte to přes pocit. Jen si ten rok 2018 tak naciťte, uvědomte si ten pocit a hlavně poděkujte. Jemu, všemu a sobě. Jste tu, takže paráda! A co nám k tomu říká karta?

Opět a zase, velmi s tím souvisí. Jen dodává, že se máme zařídit podle toho, co nám ten pocit z uplynulého roku přinese, co nám přijde říct. Abychom se zase nevybodli na to s tím něco dělat. Jestli jste s výsledkem spokojení, je to OK. Běžte si dát kafe a nemusíte číst dál. 🙂 Kecám, radši čtěte, sama v tuhle chvíli nevim, co z toho vlastně vyplyne 🙂 Pokud jsou ale věci, se kterými zase tak v pohodě nejste, změňte je! Na nic nečekejte. Uvědomte si, jednu důležitou věc – už je to zase rok! Další rok! Utíká to sice strašně rychle, ale je to dost dlouhá doba. Nenechte se zase na další rok obalamutit sami sebou, že by to vlastně mohlo být horší, takže se vlastně nic neděje, když to tak půjde dál. Prosím vás, nedělejte si to. Už ne. Dovolte si žít ten svůj vysněný život tak, jak chcete a s tím, s kým chcete. Zapomeňte na sílu zvyku a setrvačnost. To totiž není o žití, ale o přežívání.
Ať už máte to svoje téma jakékoliv, cíl je jasný. V roce 2019 si máme plnit sny! To je to hlavní. To, za čím jdeme, kam směřujeme a co nás žene dál. To, co vám bude bránit v tom to udělat, je vaše téma. To je to, co si máte pořešit, abyste se nemuseli pořád dokola vymlouvat, proč to jako zrovna vy nemůžete udělat. Na rovinu, hlavně z těch výmluv vynechte své blízké i vzdálené. Prostě ty ostatní. Ono totiž to, že si nebudete plnit sny proto, že máte děti, nikdo vás nechápe, manžel by to nedal a já nevim co všechno, nikomu štěstí nepřinese. Ani vám, ani těm, na které se vymlouváte. Navíc, jak by se vám líbilo, kdyby se někdo vymlouval na vás? Že jako nemůže dělat to a to, protože vy s tím máte problém, nebo vám to nemůže udělat, nebo se vám to nelíbí a kdesi cosi. Asi by vám to nebylo příjemný, myslim, že byste se cítili dost blbě. Takže jak vidíte, je to fakt zbytečný. Možná i dost sobecký a celkově prostě blbý. A na dělání blbých věcí je dost málo času. Víte, já chápu, že vám dělá problém být citlivější. Žijeme totiž ve velmi anonymní době. Tím, jak moc času trávíme na sociálních sítích, žijeme tu virtuální realitu i v běžném životě. Schválně se kolem sebe dívejte. Ale opravdu dívejte. Uvidíte najednou spoustu věcí. I těch, kterých jste si třeba zatím nevšimli nebo vás ani nenapadlo si jich všímat. Jsme neosobní egoistická rasa, která naprosto kašle na všechno kolem sebe a jen konzumuje! Nejen všechno, co ji přijde pod ruku, ale i všechny. Myslíme si, že máme na všechno právo, že můžeme všechno mít. Jsme hyeny, které se ženou a ani nevědí za čím. Teda vědí, za penězi. Ale to jim moc štěstí nepřináší.
Byla jsem ve čtvrtek v obchoďáku. Když pominu ty davy lidí, zarazila mě jejich energie. Já nakupování moc nemusím, co jde, koupim přes net. Courat půl dne po obchodním centru mě fakt nebere. Zážitek číslo jedna: před kadeřnictvím zastaví blondýna s čivavou. Pes začne čůrat. Dotyčná počká, až pes vykoná potřebu a odchází. V ochodním centru na chodbě, chápete to?! Přímo před kadeřkem. Zážitek číslo dvě: ten bordel v obchodech. Všude byly hromady přebraných hadrů, prodavačky nestíhaly uklízet to, co bylo popadaný na zemi. Já tomu prostě nerozumim. Kde je nějaká úcta? Ať už k těm zaměstancům, kteří tam teda rozhodně nejsou jen proto, aby uklízeli po lidech, kteří kde jim co upadne, tak to tam nechají. Tak k těm, kteří ty hadry někde vyrábí, a když půjdeme hodně do hloubky, tak k samotným zdrojům, ze kterých je to vyrobeno?
Zážitek třetí není z obchoďáku, i když mě to provázelo na každém kroku: byly to zprávy na messengeru. Ohledně horoskopů na rok 2019, které teď postupně vycházejí. Hele, to je fakt něco! Každej den tolik zpráv… Většina je v pohodě, ale ten zbytek, to je nářez! Všichni chtěj všechno hned, všera bylo pozdě. A to jednání. Po desátý hodině večer mi zapípá telefon, kde je napsáno, jestli jsem na četu a jestli jako můžu. Nikde žádný dobrý večer, prosim vás, nebo tak něco. Nic! A jestli můžu teď hned. Nechápu to, fakt ne. Další zpráva: “pošlete mi berana”. A teď si představte, že jich je za den fakt hodně. Bonus byl, když mi pani napsala, že by chtěla horoskop, a že doufá, že bude dobře zpracovaný, jinak že bude nucena ho reklamovat. Hele, jak se jako reklamuje horoskop? 🙂 Další: “Jste na četu? Potřebuju se zeptat na své zaměstnání.” Řeknu vám, je to maso.
Nevycházim z údivu. Někteří lidi si asi fakt myslí, že když si napíšou, tak se vším praštím a budu se jim věnovat, samozřejmě zadarmo. To jsou přesně ty typy lidí, který se ve svejch srabech budou patlat pořád a jen tak se z nich nevyhrabou. Což někteří z nich vědí, jiní tuší, tak to házejí na ostatní, ať s tím teda někdo něco udělá. Takže, nazdar! Chce to trošku slušnosti a ohleduplnosti. Mně tohle chování fakt vytáčí. A ještě na něj neumím nereagovat. Možná proto, že vidím ty důsledky. Že vnímám tu hloubku.
Jestliže se k sobě navzájem chováme takhle, nemůžeme se divit, že nám vládne, kdo nám vládne, například. Tak se nad tím zamyslete. Buďte milejší, empatičtější, pozornější, ohleduplnější a začněte u sebe. Všimli jste si například, že se dnes už málokdo řídí pravidlem, že se nejdřív vychází? Chápete, že se tady bavíme o základech, ale opravdu základech slušného chování?! Tohle fakt není sranda. To je dost velkej problém. Protože upadá morálka. Je normální lhát, jak ostatně víte i od pana Babiše. Je to kádr, kterej zničí vlastní dítě a získá ještě víc sympatií. Sorry jako, ale to je do nebe volající. Uvědomte si, že on je jen dokonalým zrcadlem naší společnosti. Nic víc. Takhle daleko jsme to dopracovali, přátelé!
Ale dost, nebudeme zoufat. Slušný lidi totiž pořád jsou. Nezmizeli. Jejich čas přijde. Karta se otočí. Jde o to na to jen tupě nečekat. Jde o to s tím začít! Takže prosím vás, do toho dalšího roku – slušně. S poctivostí přece nejdál dojdeme. Musíme být ale poctiví k sobě. Jednat podle toho, jak to zrovna máme a cítíme. Nic víc, nic míň. Nedávejte si předsevzetí, že to tak dělat budete, prostě to tak dělejte. 😉 Ať je nám tu spolu dobře všem, nejenom někomu s někým… A díky vám všem, kteří slušní jste :-*
První lednový týden začínáme konzultacemi v Praze, osobními horoskopy a samozřejmě nechybí ani konzultace po telefonu 😉

Vodnář
Nemračte se na ten svět přece. Ten váš utrápenej výraz trápí nejen vás, ale i ty, co se na něj dívají. Oni pak přemýšlí, co je s vámi a lámou si s tím hlavu. Neřikám, že se máte tvářit vesele, když na to nemáte náladu, ale aspoň na otázku “co je s tebou” neodpovídejte “nic”. Vyjádřete se. Vám se uleví a ostatní budou mít jasno. A hlavně – nikdy nevíte jestli někoho nenapadne nějaké řešení 😉

Ryby
Není to sice jednoduché rozhodnutí, ale neváhejte! Jakmile přijde impuls něco udělat, poslechněte ho. Vůbec nad tím nepřemýšlejte! Jasně, máte obavy, co a jak bude, ale kdo to ví? Jediný, co vám k tomu řeknu je, že když si to dovolíte, bude to lepší než teď 😉

Beran
Berani, berani, ten konec roku vás nějak dostává 🙂 To je dobře, je z vás taky cítit trochu jemnosti. Povolil i tlak a celkově vás vnímám uvolněnější. Jen tak dál! Pokud vám to není příjemný, nebojte se. Za chvíli zjistíte, že jdou věci mnohem líp. Takže se v týhle energii držte co nejdýl.  

Býk
Mám trochu pocit, že potřebujete utěšit. Jako když se malý dítě přijde schoulit k mámě do náruče. Poslechněte to a dopřejte si to. Prosím. Nepotlačujte ten pocit v sobě, on nezmizí. Neznamená to, že když ho přestanete cítit, že není. Bude tam schovanej pořád. A jednoho dne zase vyleze. Běžte se schoulit do náruče. Běžte si postěžovat. Nechte se politovat. Potřebujete to. 

Blíženci
Tady je někdo ale hezky nabuzenej 🙂 Tolik temperamentu a síly jsem teda dlouho neviděla 🙂 Co se to ve vás tak nahromadilo? Kde jste to vzali? Jestli je vám to příjemný a cítíte to opravdu jako sílu, pecka! Užívejte si to a tvořte! Jestli máte spíš pocit, že se vás nakumuloval vztek nebo jiná, podobná emoce, ven s tím! Vyhoďte to! Setřeste to ze sebe a klidně to vysypte tomu, komu to opravdu patří. 

Rak
Raci, dobrý. Vyšla jedna ze čtyř nejlepších karet 🙂 Pokračujte. Dál se věnujte tomu, co vás baví, co vám dává smysl. Jakmile cítíte, že jdete tou správnou cestou, nenechte se zviklat. Naopak, jakmile ucitíte, že cesta, kterou jdete, není ta vaše, okamžitě si jděte tou svou. Klidně změňte směr, vraťte se zpátky, chvíli jen stůjte, to je jedno. Ale běžte si po svém. 

Lev
Teď nevíte. Nedivim se 🙂 A víte, proč nevíte? Protože nad tím moc přemýšlíte. Rozebíráte jednotlivé varianty ze všech stran a zbytečně moc kalkulujete. To je pak těžky se rozhodnout. Řikám vám to pořád, inspirujte se tím lvem. On jedná čistě instinktivně. Myslíte, že bude přemýšlet nad tím, jestli už je vhodná doba k lovu teď, za hodinu nebo až zítra? No nebude. Pač by taky mohl pojít hlady, protože by se vlastně nenažral. Takže přestaňte přemýšlet a rozhodněte se podle pocitu. A co nejdřív, protože než se rozhoupete, tak by taky mohlo být po všem 😉

Panna
Nechte všechno bejt. Fakt. Naprosto se na to vykašlete. Jestli máte pocit, že je stejně všechno marný, tak si ho prožijte. Ono se vám uleví, až zjistíte, že se věci dějí i bez vašeho nasazení a možná mnohem líp, než když do nich zasahujete. Takže hezky klídek, relaxujte, kávička, knížečka, vínečko, pařbička, atd. Myslím, že už si poradíte. 🙂 

Váhy
No tak, už to rozstřelte! Vy jste fakt brzdy, to snad neni možný. 😀 Vnitřně vás to žere, dotyčné taky, ale vy ne, vy jste tvrďáci, vy na sobě nedáte nic znát a už vůůůbec s tím přece vy nebudete nic dělat. Fakt vám v tom je takhle dobře? Jestli teď řeknete, že jo, tak kecáte. A krutě. Život je dost krátkej na to takhle zbytečně ztrácet čas…

Štír
Nemáte se špatně a víte to. Myslím tím po hmotné stránce. Ale není to ono, co? Máte sice hezkej dům nebo byt, ale jak vám v tom životě vlastně doopravdy je? No, jen to k sobě pusťte. Nic moc, co. Přesně tak. Ale nezoufejte 🙂 Tímhle si totiž prochází úplně každej 🙂 Takže to jen nechte proběhnout, vemte to tak, jak to v tuto chvíli je, a uvidíte, že za pár dní to bude lepší. A když ne, je čas na změnu, přátelé. Což je taky super 🙂

Střelec
Jak to říct… Tak se jako roplizujete do všech stran. Hele, nenechte se tolik ovlivňovat. Vy se pak strašně ztrácíte v radách a názorech všech ostatních. Je na čase dělat věci podle sebe. To, že máte rádi ten pořádek ve vztazích je fajn, ale to neznamená, že tomu budete podřizovat svůj život. 

Kozoroh
Přesně! Jen tomu všemu utečte! Vymaňte se z toho vlivu, kterej vám není příjemnej. Nenechte se dál do ničeho tlačit. Děláte to skvěle, jen pokračujte! A příště si líp vybírejte nejen situace, ale i lidi, se kterými budete určité věci podnikat. Není všechno zlato, co se třpytí 😉  
 
Dneska jsem se teda rozepsala 🙂 Jen si prostě musíme uvědomovat hodnoty. Přeji vám rok 2019 plný sounáležitosti, porozumění, slušnosti, ohleduplnosti, lásky a splněných snů *heart*
 
Tereza             
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account