202

Začíná období Noci, které může některé lidi vtáhnout více do sebe nebo to rovněž může být období zvýšeného zájmu o rodinné společenství. Posilte své sebevědomí a nenechte se nikým utlačovat. Doma si vytvořte nebo ukliďte oltář předků a minimálně jednou za týden zorganizujte společnou rodinnou večeři nebo setkání. Pracujte především na jasné komunikaci, a nebojte se druhým sdělit svůj postoj pravými jmény. Modlete se za ochranu svého domova i těch nejbližších a darujte druhým věci, které už nepotřebujete.
Období 1-Akbal (Noc, Dům) od 11. 06. – 23. 06. 2019
Po optimistickém období Psa přichází období Noci, které může jít hodně do hloubky. Noc je symbolem pro nekonečný potenciál, který však může být velmi těžké projevit. Je nutné se odvážit skočit do neznáma, aby se věci mohly rozpohybovat. Pokud se budete cítit osamělí, smutní nebo zablokování, uvědomte si nekonečný vesmír, ze kterého můžete neustále čerpat nejen inspiraci, ale rovněž podporu.
Na úrovni fyzické se zaměřte především na stravování a vytváření rezerv pro budoucnost. Přestože si myslíte, že jíte zdravě, ale cítíte se ve svém těle slabě, je nutné něco změnit. Najděte si nějakého odborníka nebo dobrou knihu, a snažte se s tímto tématem lépe obeznámit. Pobavte se s někým z rodiny nebo příbuzných, o kterém víte, že těmto záležitostem rozumí. Můžete si koupit nějakou kuchařku a vyzkoušet nové recepty. Pozvěte pak celou rodinu, a oslavte vzájemně život.
Co se týká myšlenek, nahraďte krutý hlas parazita ve své hlavě za laskavý hlas spojence. Podporujte sami sebe neustále a bezpodmínečně. To samé platí i pro vaše příbuzné nebo členy v rodině. Je možné, že budete k dění v své rodině mnohem vnímavější a aktivnější, než jste obyčejně zvyklí. Pracujte se afirmacemi, zpívejte mantry a hodně se modlete za ochranu domova a zdraví svých dětí nebo jiných příbuzných. Rovněž se zkuste zaměřit na dohodu „nebrat si nic osobně. Opravte doma, co je nutné a klidně pomozte těm, co jsou méně šikovní. Druhé neponižujte, protože každý vyniká v něčem jiném.
V rovině vztahů je dobré jít záměrně do stínu, a tam ho přeměnit ve zlato. Dívejte se na reakce svých bližních nezaujatě a buďte vytrvalí. Hodně se ptejte svých rodičů na jejich vztah k rodičům a poučte se z těchto příběhů. Abyste něco mohli odmítnout nebo přijmout, musíte to nejdřív vidět. Jinak se s tím těžko pracuje. Naučte se druhé nesoudit, a pokud se bude někdo chtít vyjádřit, dovolte mu to. S partnerem se dohodněte na společných domácích aktivitám, aby to bylo spravedlivé. Rodinné vztahy jsou ty nejhlubší, a tak tu existuje vždy mnoho úskalí.
V rovině ducha nastal čas se ponořit hluboko do světa snů. Každý večer proste o vědomé sny a snažte se tohoto cíle aktivně dosahovat tím, že během běžného dne občas zvoláte: „Toto je sen“. Často to opakujte, a jednoho dne si na tento příkaz vzpomenete ve svém snu a stanete se lucidními. Těm, co se zdají noční můry, mohou získat sílu se svými sny něco udělat. Vytvořte si živlový oltář nebo oltář předků a jednou za týden uctěte památku těch, kteří jsou za vámi. Studujte svůj rodokmen a možná zjistíte spoustu zajímavých informací, které vás osvobodí.
 
Napsal: Robert Policar

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account