228

Velmi silné první jarní novoluní v Beranu vás povzbudí v pondělí 12. dubna už o půl páté ráno. Každý nov s sebou přináší spoustu nových možností a příležitostí, ten první jarní je však ještě více pozitivně nakloněn k uskutečnění změn. Můžete tak snadněji ovlivnit nejen následující lunární měsíc, ale i klidně celý rok. Nespoléhejte se však jen na zázraky, vykročte své zářivější budoucnosti vstříc.

Začarovaný kruh

bludiste, zacarovany kruh

Někdy jsou situace a vztahy, kdy už nevíte, co dělat nebo nedělat, aby se vše změnilo, rozproudilo či naopak zklidnilo. Mnohdy však, vědomě či nevědomě, opakujeme to samé pořád dokola. Děláme stejné chyby a pak se jen divíme, že se nic nezměnilo. Někdy nám ke změně nebo rovnou otevření očí pomůže „náhoda“. Jste-li právě vy v takovéto situaci, pak to rychle uzavřete. Neuděláte-li to, pak dojde i tak ke změně, jen to pro vás nebude moc příjemné. Dovolte si propustit to, co vám již neslouží a není s vámi v souladu. Ať už zrovna řešíte cokoliv, udělejte něco jinak. Pokud budete dělat vždy vše stejně, reagovat podobně, pak ani nemůžete očekávat jiný výsledek, než jaký tu byl předtím.

Nevíte jak?

Na mých webovkách najdete odkazy na objednání se na konzultaci, spoustu kurzů a programů i cenných informací zdarma. Na sociálních sítích mě najdete jako Magie šťastného života. 
 

Kariéra, práce, projekty

cil, smer, plany, na co zamerit svou pozornost

Chystáte-li něco nového v pracovní oblasti, pak se kolem novoluní v Beranu zaradujete. Ten totiž přeje nejen změnám zaměstnání, ale i vypuštění nových plánů a záměrů, stejně tak i postupům a novým způsobům řešení. Stanovte si nové cíle, nebojte se mířit pěkně vysoko. Zamyslete se na tím, co nového se chcete naučit, co vyzkoušet, zažít nebo rovnou uskutečnit. Pak se rozhodněte, co můžete udělat jako první krok a zrealizujte ho nejlépe hned. Omezte kontakt s negativními a nepřejícími lidmi. A naopak se více stýkejte s inspirativními a pozitivními osobami.

 

 

Příliv energie, radosti a síly za novoluní v Beranu

jak zatocit s jarni unavou, kde brat energii a radost

Mnoho lidí se trápí s jarní únavou. Jak s ní zatočit? Jde to docela jednoduše. Začněte nepotřebnými věcmi kolem vás, rozdejte je, vyhoďte nebo prodejte. Nezapomínejte ani na svůj šatník. Oblečení, které jste na sobě neměli třeba dva roky, asi těžko najde svou novou příležitost. A hlavně, pokud odstraníte staré, tak získáte prostor pro nové.

Co udělat dál?

Mluvte o sobě a svých plánech jen hezky a pozitivně. Neztrácejte za žádných okolností víru v sebe samotné a svůj úspěch. Ten si více přitáhnete tím, že budete pravidelně projevovat vděčnost za vše, co již máte. Častěji si dělejte alespoň malé radosti, nejlépe si udělejte rituál z času jen a jen pro sebe. 
 

Vyhlaste válku vlastnímu šotkovi v hlavě

jak vypnout sabotera v hlave

O čem to mluvím? Znáte ty situace, kdy vás něco nadchne, okouzlí nebo se zrodí nový nápad či sen? Nepochybuji o tom, že ano. Jenže, co se stane pak? Ohlásí se ten šotek v hlavě a začne vše bojkotovat. Podá vám celou řadu argumentů pro to, proč je to špatně, nemá to budoucnost, nemáte na to peníze či čas, nehodí se to pro vás či to jednoduše nemůže fungovat, tedy alespoň ne pro vás. Opravdu poslechněte svou intuici, nejen za novoluní v Beranu, a vypněte zvuk i obraz vašeho osobního bojkotéra v hlavě. Věnujte se tomu, co vás baví a naplňuje, jděte si za svými sny, radujte se ze života. Život by se měl prožívat a ne jen přežívat.
 
Přeji úspěšné jaro!
S láskou Dana Chara
 
Foto: pixabay.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account