Kdy:  19.10. 2017 ve 21:11
Barva:  Smaragdově zelená
Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:
ledviny, močový měchýř, pánev, žlučník, kůže
Harmonie mezi všemi a vším
Klíčová myšlenka v období, kdy vládnou energie Vah, je harmonie. A to převážně v našich vztazích. Někdy je totiž velmi důležité naučit se například i diplomacii a kompromisům. A to nejen ve vztazích partnerských. Ale vlastně v jakémkoli styku s lidmi. Protože lidmi jsme obklopováni neustále. A je potřeba si uvědomit, že každý z nás má svou hodnotu. Každý je na něco talentovaný. Něco mu jde lépe, něco hůře. A přesně tak musíme druhé přijímat, umět s nimi komunikovat, respektovat je a snažit se o společnou spolupráci a souznění.
Žiji si svůj sen
V době novoluní se nám může více objevovat téma našeho životního snu. Každý máme ten svůj. Ten se během našeho života průběžně mění a formuje. To, po čem jsme toužili v patnácti, pro nás asi ve třiceti stejnou váhu mít nebude. Tak je zbytečné za tím stále jít. Je tedy důležité si tyto postupy v našem myšlení a touhách uvědomovat a život tomu přizpůsobovat. Je také možné, že narazíme v návaznosti na energii Vah na člověka, který nám bude tvrdit, že to, za čím si jdeme, nejde. Ale je to přeci náš sen. Co o něm druhý může vědět? Poslechněte radu druhého, ale nenechejte se jeho názorem rozhodit. Samozřejmě, že můžeme potkat spoustu kvalitních lidí, kteří nás dokáží posunout a dodat nám hromadu cenných rad. Poděkujte za ně a vždy se vraťte sami k sobě. Přece jen si tu žijeme ten svůj sen, že?

Péče pro mé tělo
Abychom si mohli plnit své sny, je dobré, aby naše tělo fungovalo co nejlépe, abychom vnímali co se s ním děje a co nám chce například danou bolestí říci. Proto v době energie Vah přidejte do svého jídelníčku více zeleniny a ovoce. V tyto dny tělo mnohem lépe vstřebává vitamíny a živiny. Dopřejte si opravdu kvalitní stravu bez chemie a nejlépe vynechejte průmyslově zpracované potraviny. Pijte čistou vodu, bylinkové čaje, hlavně takové, které blahodárně působí na ledviny, které jsou v tyto dny více zatížené. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account