Obloha v říjnu má pro nás hodně překvapení a zajímavostí, nejen krásný Beraní úplněk. Téměř celý měsíc se budeme moci kochat zářivými obry na nebi. V prvním polovině noci nás oslní Saturn, mimo večerních hodin bude skoro celé noci k vidění MarsJupiter nám pravidelně bude posílat své světlo až téměř do ranních hodin. A už v neděli 9. října tu bude slibovaný Beraní úplněk.

Pořádnou nálož energie má Beraní úplněk

Beraní úplněk nastane pár minut před jedenáctou večer v neděli 9. října. Láskyplná, ale obrovská energie vás může snadno převálcovat. Neviditelný pohyb narušil pomyslný, až divný (ne)klid. Usazuje se až do podvědomí. A i když to slyšet a vědět nechceme, je to přesně to, co teď potřebujeme. Na co nyní myslíte? Co vám nedá pokoj? Jaké téma se vám zase otevřelo? Zpracujte si to, jinak se to neuzavře a vy se nepohnete dál. Hlavně nezůstávejte v roli oběti. Ať se děje cokoliv, uvědomte si, že jen vy sami s tím můžete pohnout.

Malá rada pro vás:

Přestaňte se obhajovat, dokola vše vysvětlovat, tolik se snažit. Udělejte pravý opak – jednejte v naprostém souladu se sebou samotnými. Máte už dost zkušeností i moudrosti, aby změna mohla nastat. A upřímně, někde v nitru to dávno víte. Tak do toho! Pokud si opravdu nejste jisti (já jako Váha váhavá vás naprosto chápu), tak se objednejte ke mně na osobní konzultaci. Veškeré informace najdete zde.

Dobrý sluha, ale špatný pán

Kdo nebo co? Přece oheň. Znamení Berana je ohnivé. A i když bude Beraní úplněk, raději držte své emoce a temperament na uzdě. S netrpělivostí byste daleko nedošli. Chápu, že odvahy bude dost, stejně jako silné vůle hned vše změnit, ale má to svá „ale“. Nyní jste také více vztahovační a tak se potlačené pocity z minulosti mohou drát na povrch docela dost nesprávným způsobem. Paradoxně, pokud s někým bojujete (třeba u soudu), tak Beraní úplněk vám pomůže nasměrovat vaši pozornost na vědomé vítězství.

Co s přebytečnou energií? Beraní úplněk ji přece nepředal jen tak!

Zkuste něco nového, klidně tvůrčího, kreativního. Chcete předělat svůj byt, vyměnit či si rovnou vytvořit nové dekorace? S chutí do toho. Máte nové pracovní nápady? Pak si je jasně zformulujte třeba na papír do 3D vizualizace nebo do počítače jako myšlenkovou mapu. Až energetické vypětí opadne, očistíte své nápady od těch zbytečných a zůstane krásný nový záměr. Ten už bude bez rozbouřených emocí realizovatelný a možná i velmi přínosný do budoucna.

Lovecký, dožínkový, krvavý nebo jak se vlastně nazývá Beraní úplněk?

Opět má mnoho názvů. Staří indiáni nejčastěji Beraní úplněk nazývali lovecký. V těchto časem lovili zvěř, aby zajistili zásoby i kožešiny na zimu. A zářivý Měsíc jim v tom do noci pomáhal. A co po lovech zůstává na zemi? Je to krev, proto označení krvavý. Postupně končí i sklizeň na polích, takže i dožínkový úplněk má svůj správný význam. Někdy se můžete také setkat ještě s dalšími názvy, třeba úplněk umírající trávy, migrující (podle zvířat, které se stěhují do teplejších krajin, s uprchlíky to fakt nemá žádnou souvislost) nebo i cestovní (z podobných důvodů jako migrující).

Přeji krásné babí léto a užijte si nabíjející atmosféru těchto dní!

S láskou Dana Chara

P.S. Slunce je stále ve Vahách a ty chtějí mít vše vyrovnané, i když se jim to často nedaří, ale neustále o to usilují. Tak nezapomeňte ani v těchto dnech pečovat své milované i sebe samotné. A s přírodními esenciálními oleji (a nejen jimi) to jde skoro samo. Jako na zavolanou mají dokonce při objednávce nad 650 Kč i dopravu do nedělní půlnoci zdarma. Tak toho naplno využijte. Vyplatí se vám to nejen v následujících dnech. Ale o tom si povíme příště. A také pro vás konečně zveřejním novinku. Máte se na co těšit.

P.S. 2.: Za chvilku mám narozeniny a pokud mi chcete udělat radost a poslat mi třeba symbolickou částku (ale ani za pár miliónů se zlobit rozhodně nebudu) na mou další tvorbu, tak to jde. Budu zase o rok krásnější, zkušenější a moudřejší,… doufám a věřím :).

Foto: pixabay.com

Tagy:
3 Komentářů
  1. O Beraním úplňku čtu úplně poprvé.

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Těším se na příval energie, zatím cítím neklid.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account