Ahoj, vítám vás u dalšího horoskopu.
Ta karta mě naprosto nadchla, takže to nebudu zdržovat a jdu rovnou na věc. Dámy, i pánové samozřejmě, tohle bude magické! Je to o cyklu, o uzavírání kruhu a podle toho, co tu vidím, tak se nám už podařilo spojit se sebou, takže teď už nezbývá nic jiného, než se spojit s matkou – přírodou, zemí, ale i matkou v nás a matkou naší (což může dost bolet, ale nebojte se, je to zase jenom proces a my to zvládnem). Týká se to i mužů, ti se budou spojovat nejen se zemí a svou matkou, ale i se svou vnitřní ženou.

Víte, ono to asi nebude úplně jednoduchý, ale stejně nám nezbývá nic jiného, než se tím nějak prokousat. Ať už bude proces jakkoliv bolestivý, těžký, náročný a já nevím jaký ještě, držte se výsledku, protože ten bude stát za to! Naše ženská energie vyživuje a léčí. Proto, kdo máte problémy v rodině, konkrétně s nějakým členem, připravte se na to, že jej svou energií budete muset trochu zadotovat. Já vím, já vím, říkáte si, proč musím pořád dělat něco já, ať už se hejbnou taky oni. Naprosto chápu, říkám si to taky. Ale ono to asi bohužel jinak, než skrze nás, nejde. Tak jako dáváme život, který v nás vzniká (tím nikterak neupozaďuji muže, protože bez nich bychom ten život dávat nemohly a to je taky potřeba si uvědomit), roste v nás dítě, které potom porodíme a následně se o něj staráme. Jsme prostě pečující bytosti. Jsme více emotivní než muži a máme ten mateřský cit. Který samozřejmě potlačujeme, protože k tomu máme své důvody, většinou pramenící ze vztahu s naší matkou. To tak je, a troufám si říct, že je to v pořádku.
Všechno, co se nám v životě děje, se nám děje proto, abychom se vrátili k sobě. Ano, samozřejmě, je to cesta poněkud složitá, ale jsme v nějaké společnosti a době a z toho musíme také vycházet. Takže k věci.
Na povrch budou opět vylézat naše niterní záležitosti. Pro někoho to bude povznášející, někoho to bude bolet a někdo si tím jen tak propluje. Ať už budete patřit k jakékoliv skupině, troufám si říct, že se to neobejde bez slz. Slz štěstí, ale i bolesti. Ale v klidu, přátelé. Je to velmi transformační proces. Mám pocit, že v dnešní době plné chaosu, zmatku, situací ve světě, která není nikterak pozitivní, a hlavně stavu planety, je to opravdu o nás ženách. Planeta nás potřebuje k tomu, abychom my svou vnitřní mateřskou silou působily na náš okolní svět a pomalu ho začaly probouzet. Proto se tomuto procesu nebraňte. Vlastně se nebraňte žádnému procesu, ono to ani nemá moc smysl.
Bude důležité si uvědomit, jak jsme se vším propojené. Náš život není jen o nás, jeho přesah je obrovský. Nikdo z nás nemá ani tušení, jak dokonale je všechno spojené a navazující na sebe. To si vůbec nedokážeme představit. Za tu dobu, teda vlastně chvíli, co píšu tyhle horoskopy, jsme si prošly už lecčím. Prožívaly jsme porodní bolesti, dospívaly jsme v ženy a teď nastává další fáze, rodí se z nás čarodějky. V tom nejlepším slova smyslu. Ony mystické bytosti, které přesně ví, co dělat a umí i léčit. S lehkostí, šarmem a obrovskou vnitřní krásnou. Není to fáze konečná, ale bude dlouhodobější. V téhle roli se musíme naučit chodit. Bude pro nás nová. Roli dítěte, ženy a matky známe. Jsme s nimi v kontaktu od malička. Čarodějkami se teprve stáváme a je to role, kterou jsme neměly příležitost od nikoho okoukat. Až na výjimky, samozřejmě.
Budeme se opět poznávat, učit, aplikovat nabité vědomosti v praxi. Já se na to moc těším, bude to fakt mystický! Některým z nás to bude chvilku trvat, než si začnou věřit. Ale prosím vás, nebojte se. Teorie bez praxe je vám k ničemu. Používejte ty věci hned a nehodnoťte se, zda už jste připravené, zda toho už dost víte. Na tohle nebude čas ani prostor. Čím více budete otálet, tím více vás budou okolnosti drtit, až nakonec stejně povolíte. Tak si to svým posuzováním nedělejte ještě horší. Vesmír bude daleko radši, když budete zkoušet to, co ještě úplně neumíte, než když nebudete dělat nic. Berte si příklad z malých dětí, které se učí chodit. Kolikrát ony spadnou. Kdyby to vzdaly, nikdy chodit nezačnou. Jasný? Tak už dost řečí a do práce, milé čarodějky. Probuďte v sobě svoje osobní kouzlo. Každá jste jedinečná a každá jste potřebná.
 

Vodnář
Juuu, máte to na dosah ruky. Super, přátelé. Není to ještě ta finální tečka, ale do finále už jdete. Ano, je to to, o co jste žádali nebo si to přáli. Prosím vás, ale vydržte ještě chvilku, jo? Máte se zatím jen připravit na to, že to přijde. Takže si udělejte čas, prostor, cokoliv, co k tomu potřebujete. Prostě, buďte připravení. Je to důležitá fáze. Ať potom nekoukáte a nedivíte se, že to přišlo a vy na to nemáte kapacitu. Byla by škoda to neuskutečnit. Ti z vás, kteří na to už delší dobu myslí, tak teď je ideální chvíle začít s dietou, cvičením, změnou jídelníčku, prostě čas pro zdravý životní styl. Hm, vy budete ale krásní 😀

Ryby
Rybičko zlatá přeju si, mít vrásky smíchu u pusy … 🙂 Nevím, jestli budete mít vrásky smíchu u pusy, ale rozhodně vám bude dobře. Taková ta vnitřní spokojenost, kterou už jste dlouho necítily. Situace se začne vyvíjet, k lepšímu, a vám se uleví. Nechte ji vyvíjet a chvilku si odpočiňte. Potřebujete to. Jen se dívejte kolem sebe a pozorujte, ať potom víte, co a jak máte dělat. Stejně se nejlíp učíme z koloběhu života. Jen nepřehlížejte ty detaily. Když budete fakt pozorovat, co se kolem vás děje, bude pro vás v budoucnu v těch daných situacích mnohem jednodušší jednat. 

Beran
Beránci, čekali jste to ještě trošku jiné, že. Sice to přišlo, ale ne tak, jak jste si to představovali. Nezoufejte. Ono to má svůj důvod. Tu nálož, kterou s sebou vaše představa nesla, byste ještě nezvládli. Bylo to pro vás moc náročný. Tohle berte jako zkušební lekci. Jako jízdy v autoškole. Už jste blízko, ale ta ostrá jízda, která už bude jen a jen na vás, vás teprve čeká. Je dobře, že je to tak, nebylo by dobrý to uspěchat. Hezky si to natrénujte, ta vaše plná palba dorazí, nebojte 😉

Býk
Situace volá po změně. Sami už delší dobu vnímáte, že to takhle dál nejde. Nebo že to takhle nechcete. Ale aby to mohlo být jinak, musíte s tím něco začít dělat. Protože když nezačnete vy, začne to bez vás a okolnosti vás stejně donutí něco udělat. Jenže to, bohužel, pro vás bude ta horší cesta. Teď máte, možná i poslední, možnost se rozhodnout a jednat podle sebe. Využijte ji. Fakt to bude mnohem jednodušší, než jak to na první pohled vypadá. Protože až to převezme vesmír, pojede to podle něj, ať se vám bude chtít nebo ne.

Blíženci
Myslím, že mám dobrou zprávu! Nečekejte žádnou euforii, tohle bude spíš komorní záležitost. Cokoliv, co je potřeba uzdravit, a je jedno, jestli je to tělo, mysl nebo vztahy, má velký potenciál být uzdraveno. Jen si poproste, jo. Fakt to udělejte. Nabízí se to a byla by škoda toho nevyužít. A pak poděkujte. Nejen za tohle, ale za všechno. Já vím, že je to jasný, ale radši to píšu. Víte, ono uvědomit si a přiznat si, ať už je to cokoliv, někdy hodně pomáhá. A nejen nám. On i ten vesmír je za to rád. A od něj přijde ta léčebná energie. Tak mu to řekněte, že jste za něj rádi.

Rak
Jé, jé, jé, hurá, hurá, hurá! 🙂 Konečně dobrá karta! *gift* Vůbec nevím, co k tomu napsat. Mám chuť vám to jenom vyfotit, ale tak dobře, něco vyplodim 🙂 Naše dlouho očekáváné přání bude splněné. Fakt je to na nejlepší cestě. Nevím, jestli už tenhle týden, ale zpráva je to super, ne? Taková ta naše srdcovka. Něco, po čem toužíme už dlouho. Přijde to až teď, protože jsme nebyli připraveni. Minulo by se to účinkem. To je taky fajn informace, protože to svědčí o tom, že jsme se posunuli. Tak já se těším, co vy? 😎

Lev
Co dělá lev, když neloví? Většinou spí. Vemte si z něj příklad 🙂 Nemusíte rovnou spát, ale buďte chvíli v tichu. Moc vám to pomůže. Klidně si i meditujte nebo si jen tak probírejte svoje další kroky. To je jedno, každopádně potřebujete být chvíli sami nejlépe se sebou. Využijte ten čas a představte si, jak by to mělo jít dál. S kým, kudy, kam a proč. Jen tak, abyste věděli, abyste měli jasno. Jste příliš rozhození okolím a nedokážete se rozhodnout sami za sebe, nebo spíš pro sebe. Jestli se máte rozhodnout dobře, musíte vědět vy jak, ne oni.

Panna
Tak tohle je trefa do černého! Možná to v první chvíli vypadalo, že jste minuli, ale opak je pravdou. Teprve teď se ukáže, kam váš šíp dopadl a jestli fakt zasáhl cíl. A já bych řekla, že zasáhl. Přátelé, je čas nových lásek, seznámení, urovnání vztahů, nových zaměstnání, příležitostí, co vás jen napadne. I nové bydlení se může naskytnout a pokud kupujete něco většího, třeba auto nebo tak, tak je to taky fajn. Prostě, na co teď sáhnete, to se povede.

Váhy
Budou Vánoce, tak si sedněte a napište Ježíškovi. Máte velkou šanci, že vám to splní. Nemusíte si psát jen o věci. Můžete se vypsat naprosto ze všeho. Pokud máte problémy s partnerem nebo někým z rodiny, napište mu dopis. Začněte hezky – Milý Ježíšku, a pokračujte, co byste si přáli. Vypište se ze smutků i radostí a napište tam, jak chcete, aby to dopadlo. A pak ten dopis dejte do obálky a na tu taky napište Ježíškovi. Obálku dejte na okno tak, aby si toho osoba, o které jste v dopise psali, všimla. Kdo z vás to takhle udělat nemůže, napište té osobě dopis přímo a pošlete ho poštou. A pak? Pak už jen čekejte na zázrak. Máte ho totiž v kartách. Tak šťastné a veselé *gift* 

Štír
Ale ale, tady má někdo trápení ☹ No, chápu a mrzí mě to… Víte, někdy stačí málo. Zkuste prostě to všechno, ten balvan, kterej nesete, zahodit. Představte si, jak to děláte. Nebo ho dejte tomu, komu opravdu patří. Většina totiž vůbec není vaše. Neslibujte si od toho nějakou výraznou úlevu, na druhou stranu nepodceňujte význam týhle meditace nebo cvičení. Je lepší udělat aspoň něco, než jen nehnutě čekat, až to přejde nebo vás toho balvanu někdo zbaví, protože to taky nikdo udělat nemusí. Tak aspoň tak. Držím palce *heart*

Střelec
Nemusí pršet, jen když kape. Ale ono ani nekape. Ach jo. A víte proč? Protože se moc tlačíte dopředu. Chcete tam být rychleji, než je to možné. Vy teď jste přesně tam, kde máte být. Kdybyste měli být jinde, budete tam. Ten čas přijde, jen se teď věnujte tomu, co je teď. Protože bez toho se dál nemůžete posunout. A i kdyby se vám to nakrásno povedlo, tak tam sice budete, ale úplně k ničemu, protože nebude vědět, co máte dělat. Takže klid, nespěchejte. Váš čas přijde. To usilovné chtění vás nikam neposune, naopak vás brzdí.

Kozoroh
Jste na nejlepší cestě se z toho dostat. Daná situace už vám delší dobu nevyhovuje a jste z ní už trošku unavení, řekněme, že už jste i trochu rezignovali. Tak nádech, a vyražte, cesta se otevírá. Nebude to nijak rychlý, teda jak u koho 🙂 ale bude to rozhodně lepší, než jak je to teď. To je dobrý, ne? Nadarmo se neříká, že naděje umírá poslední 😉 Tak šťastnou cestu :-*
 
Přeju vám krásnej tejden, čarodějky a čarodějové. Ať je pro vás tak magický, jak si dovolíte. A jen si dovolujte, ať to stojí za to! Začněte malými věcmi, třeba tím, že si vykouzlíte úsměv na tváři. Mějte se krásně, ahoj *heart*
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account