Brána do jiných dimenzí je otevřená, a kdo má odvahu, vzývá magické síly. Nebo se vydá do skal hledat poklad, na Velký pátek vydává země ukryté poklady z dávných časů… Kouzla mají mimořádnou sílu a budoucnost je možné změnit během okamžiku. 

Na Velký pátek si dívky a ženy chodily česat vlasy pod vrbu, aby je měly dlouhé, husté a zdravé. Omývaly si obličej v potoce nebo u studánky, protože věřily, že jarní proudící voda zachová svěžest pleti a přinese zdraví celému tělu. Na polích ani v zahradě se nepracovalo, dotknout se hlíny přinášelo smůlu, stejně jako cokoli si vypůjčit. Mágové světla a mágové tmy svádějí na Velký pátek rozhodující bitvy a Vesmír odkrývá odpovědi na zásadní otázky.

Na Velký pátek mlčí zvony, křesťané mají půst a připomínají si Velký pátek jako den, kdy se Ješua z Nazaretu obětoval smrtí na kříži, aby láska mohla žít navěky. V tento významný den velikonočního týdne křesťané nejí maso, postí se, a bohoslužba v kostele je skromná, bez květin. Kněz ulehne na zem chrámu, aby uctil památku toho, který za svou víru položil život. Jako každý, kdo revolučními myšlenkami předběhl svou dobu, i Ješua musel nejprve zemřít, aby se jeho myšlenky staly nesmrtelnými.
Druidové, duchovní elita Keltů, dobře znali význam tohoto dne a noci, posvátnými zaklínadly otevírali dokořán brány do jiných světů, vcházeli do dimenzí mimo prostor a čas, rozmlouvali s andělskými bytostmi a svým mimořádným věděním a magickými silami bojovali proti démonům zla. Je-li zlo na vrcholu, objevuje se dobro v plné zbroji. Z beznaděje se rodí nová víra a radost vyrůstá ze smutku… Něco starého končí, a něco nového začíná.
V tento den se plní přání a naplňuje osud. Přejte si opatrně a s rozmyslem, slovo má na Velký pátek velkou váhu a myšlenky se stávají skutečností o mnoho snadněji než kdy jindy. Tato noc je jedna z nejmagičtějších, poklady všeho druhu jsou na dosah. Ty v srdci i ty hmotné. 
Přejte si, a možná „náhodou“ najdete i materiální poklad. Objevíte na půdě cenný obraz, někdo vám něco odkáže, vyhrajete v loterii nebo v peněžence objevíte zapomenutou tisícovku. Dívejte se pozorně, třeba se to povede. A když ne dnes, tak možná za měsíc, nebo za rok, Vesmír ví nejlépe, kdy je pravý čas zhmotnit naše materiální přání. Připraveným štěstí přeje, proto nepochybujte, poklad se ve vašem životě dříve či později objeví. 
Hlídejte znamení a všímejte si, a nezapomínejte, že jeden z největších pokladů je osudové setkání se spřízněnou bytostí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account