Hračky jsou důležitým společníkem dítěte v jednotlivých fázích jeho vývoje. Každý rodič při jejich výběru touží po tom, aby hračka dítě zabavila, ale zároveň se postarala o jeho rozvoj. Interaktivní hračky jsou k tomu jako stvořené! Umí reagovat, mluvit, zpívat, přednášet básničky, vyprávět příběh nebo se pohybovat. Jejich hlavní funkcí je podnítit dítě, aby s ním komunikovala, respektive vykonalo nějakou akci: zopakovalo slovo, sloku písně, zatlačilo tlačítko v určité barvě a podobně. Použitím moderní technologie přinesly interaktivní hračky do světa dětí novou virtuální realitu a podněcují je pomocí přímé interakce spolupracovat. Jak vybrat interaktivní hračku? Nechte si poradit od Heureky. A nebo se inspirujte výběrem těch nejoblíbenějších. 

1

Fisher-Price Mattel mluvící robot

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení. Miminka mohou roboty prozkoumávat jednotlivě nebo z nich postavit jednoho velkého kamaráda na interaktivní hraní s parádní hudbou, zvuky a hláškami! 

Koupit

2

Albi Kouzelné čtení – elektronická tužka

Většina děti je přirozeně zvědavých a čile se zajímají o okolní věci. Je dobré toho využít. Podpořte jejich zájem, chuť rozvíjet se a touhu poznávat nové věci. Základní sada s tužkou a interaktivním Průvodcem kouzelným čtením je uvede do světa zábavy, poznání a nevšedních zážitků. Barevný průvodce vaše dítko hezky zabaví, bude si pěkně hrát a učit se samo. Unikátní výukový systém vašim dětem zprostředkuje informace zábavnou formou. 

Koupit

3

New Baby mluvící a hrající interaktivní stoleček

Hrající stoleček obsahuje nepřeberné množství funkcí, které vaše dítě zabaví na dlouhou dobu. Stoleček přehraje 12 melodií a 4 písničky jako je „Prší, prší“, „Holka modrooká“, „Skákal pes“ a „Travička zelená“ nebo slovenských „Pec nám spadla“ nebo „Ťap ťap ťapušky“, dialogy, věty a slova v češtině nebo ve slovenštině. Stoleček lze používat složený na nohou, anebo lze nohy odmontovat pro jednoduché převážení, nebo použití na cestách. 

Koupit

4

Vtech lezoucí medvídek

Kdo by nechtěl mít kámoše na první lumpárny v domě? Díky plyšovému medvídkovi od Vtech ho může mít každé batole. Plyšový medvídek se dá do pohybu potom, co mu zmáčknete na zádech malou berušku. Jeho lezení po zemi dítě zaujme natolik, že se rádo vydá za ním a tím zlepšuje svou motoriku. Plyšák ale neučí jen pohybu, také s ním začnete poznávat barvy a tvary. Méďa má totiž naprogramovaných více než 50 roztomilých hlášek, kterými vybízí děti k různým aktivitám a podporuje učení. 

Koupit

5

Albi interaktivní mluvící glóbus Kouzelné čtení

Oblíbila si vaše ratolest sérii Kouzelné čtení? Pak by jí neměl chybět ani tento unikátní svíticí glóbus, který ji provede doslova po celém světě. Interaktivní glóbus dítě poutavou formou seznámí se zeměmi celého světa a o každé z nich mu řekne spoustu zajímavých informací. Své znalosti si pak bude moci ověřit během zábavných kvízů a her. A jelikož je tento glóbus informacemi doslova nabitý, určitě rozšíří obzory i rodičům. 

Koupit

6

Alltoys Můj první tablet 2 v 1

Tablet 2 v 1 může být použit samostatně, nebo s klávesnicí. Děti se pomocí otázek a úkolů učí poznávat zvířátka, barvy, číslice, písmenka, tvary a další. Nechybí počasí, kalendář, fotoaparát či hudba. Když dítě stiskne na tabletu libovolný obrázek, objeví se zvuk a co to je. Mezi zábavou, kterou na tabletu vaše děti najdou, je například hra „najdi“, která požádá vaše děti o nalezení určitého obrázku nebo tlačítka, či hra kvíz, jež bude klást vašim dětem různé vzdělávací otázky.

Koupit

7

Vtech Mých 100 slovíček

Nauč se zábavnou formou 100 anglických slovíček. Mluvící kniha Vtech je určena pro nejmenší, tudíž i výběr slov je tomu uzpůsoben. Jednotlivé kategorie zahrnují domácí mazlíčky, zvířata, jídlo, barvy, čas, vozidla, oblečení a mnohem víc. Spousta zábavných zvuků a efektů udělá z poznávání skvělou zábavu.

Koupit

8

MaDe robot Zigy

Vaše děti mohou s interaktivním robotem vyrazit na tajnou misi. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět jako je například Zigy!, Odkud jsi?, Co umíš?, Zatancuj, Umíš zpívat?, Vyprávěj, Pozor, připrav se, Jaká je teplota? nebo Opakuj po mě, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Umí měřit teplotu okolí, vyprávět 3 tematické příběhy, zpívá 3 „tradiční“ kosmické písně, tancuje, zaznamenává hlas a následně ho zkresleně zopakuje. 

Koupit

9

EPEE Lumies interaktivní zvířátko

Lumies má 100 různých zvuků a reakcí. Děti mu mohou zmáčknout nos a užít si 4 zábavné herní režimy. Stačí položit Lumies na svou oblíbenou barvu a on ji rozezná. Rozsvítí se stejnou barvou. Lumies prostě barvy miluje. Mění barvy, mluví o barvách. Nebo umí měnit jeho barvy v melodie. Navíc má krásné duhové vlásky, které mohou děti učesat přiloženým hřebínkem. 

Koupit

10

Air Hogs Supernova létající koule

Ovládání létající koule je opravdu jednoduché – bezdotykové. Létající koule reaguje na pohyb a pozici dlaní pomocí integrovaných senzorů, které umí rozeznávat světlo a tmu, což výrazně pomáhá orientaci a přesnosti. Koule má předdefinovaných celkem třicet základních pohybů, od jednoduchých až po komplikovanější a devět různých pozic, ale klidně si můžete vymyslet i vlastní. 

Koupit

Tagy:
1 Komentář
  1. Irča Holčáková 3 roky ago

    Albi tužka je božííí. Děti si s ní hrají již od dvou let. Líbí se mi, že díky knihám, které jsou ke knížce k dispozici můžeme používat stále. Až budou děti větší určitě pořídíme i globus.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account