Krásné knihy k Vánocům neodmyslitelně patří. Tyto 3 vítězky se z nich budou moci radovat 😀

deeana

Loamie

deede

 Moc gratulujeme! 🙂

Osm chutí Asie

Kniha Osm chutí Asie je první kuchařkou nakladatelství Smart Press, kterou nenapsal český autor. Shahaf Shabtay ale nejen svou knihu, ale i svou restauraci postavil na surovinách, které nakupuje v Čechách a od českých dodavatelů. Cílem jeho práce je umožnit vám zažít kousek Asie i doma v České republice. Vydejte se tedy spolu s ním a jeho knihou na cestu za taji asijské kuchyně i asijského životního stylu plného chutí, vůní a zážitků…

Svět na pánvi

aneb Cesta k šéfkuchařské čepici

Kuchařka šéfkuchaře Romana Dolejše vám umožní uvařit si autentické recepty ze všech míst, kde jako kuchař působil (Rakousko, Švýcarsko, Karibik, zaoceánská loď nebo soukromý ostrov), a navíc také nahlédnout do zákulisí kuchařské profese a zjistit, jak to chodí v kuchyních luxusních hotelů.

Domov je místo, odkud tě nevyhodí…ani když vyrosteš

Autorka, lékařka a pěstounka připravila ke 2. vydání pokračování příběhů o životě svých přijatých i biologických dětí. S velkou pokorou a laskavostí se rozhodla spolu s dětmi zveřejnit jejich osudy od dětství až do dospělosti.V novele popisuje, jak se spolu s manželem a svými dětmi rozhodli přijmout dítě z dětského domova a jak děti do rodiny postupně přicházely.

 
A jak se do vánoční soutěže můžete zapojit?
Stačí, když nám 14. prosince odpovíte na soutěžní otázku.
První uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 50. v pořadí, vyhraje knihu Osum chutí Asie.
Druhá uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 100. v pořadí, vyhraje knihu Svět na pánvi.
Třetí uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 150. v pořadí, vyhraje knihu Domov je místo, odkuď tě vyhodí…ani když vyrosteš.
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account