Projekt Koncert pro 10 milionů se svými hudebními on-line večery vstupuje do dalších dní. Již dnes od 18 hodin přivítá Petru Hapkovou, dceru legendárního zpěváka a skladatele, která se postará o hudební program a zahraje písně svého otce. Dalším hostem bude herec Dejvického divadla Pavel Šimčík, který se živě spojí přes skype. Od dalšího dne se projekt přesune do terénu odkud bude každý den vysílat živě. Diváci se tak budou moci virtuálně podívat po jindy frekventovaných částí měst i do zákulisí míst, kam se běžně nedostanou. O aktuální informace a spojení se světem se postarají zpravodajové z nejrůznějších zemí a hudební složku zajistí muzikanti, kteří zahrají přímo ze svých studií nebo zkušeben. Do studia XLab se následně hudební on-line večery vrátí od 3. dubna, kdy nabídnou další porci muziky, skvělých hostů, zábavy a humoru. Vše je možné sledovat živě, nebo ze záznamu, na Facebookovém profilu Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu, na stránkách projektu www.koncertpro10milionu.cz i na jiných profilech.
On-line hudební večery se za pouhých 7 dní a 7 vysílání staly pevnou součástí večerů celé řady domácností a aktuálně je zhlédlo již přes 300 000 diváků. „Jsme rádi, že se nám se zcela novým projektem během takto krátké doby podařilo proniknout do neuvěřitelného počtu obýváků a života našich diváků. Vnímáme to jako první etapu našeho projektu a je na čase posunout se dále. Proto se přesouváme do terénu, který představuje nespočet možností, abychom se následně, od 3. dubna vrátili zpět do studia,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor a iniciátor projektu a dodává: „V následujících live streamech ze studia chceme uvítat další zajímavé hosty z řad našich partnerů, protože věříme, že k aktuální situaci má co říct opravdu každý. Ať už půjde o šéfa či zaměstnance obchodního centra nebo řetězce, masážního salonu, sauny, wellness centra, restaurace nebo automobilky, každý z nich má svůj příběh a aktuální situace mu výrazně zasáhla do pracovního i osobního života. Chceme dát nyní prostor i těmto příběhům a jednotlivé večery tematicky koncipovat.“
Projekt Koncert pro 10 milionů tak skutečně 100 % plní svůj název a ukazuje, že je přístupný a otevřený skutečně každému, ať už jako divákovi, aktivnímu tazateli na sociálních sítích nebo přímo hostu či jakémukoli partnerovi.
Než se tak stane, čeká nás všechny ještě 8. hudební on-line večer. V tom již dnes, ve čtvrtek 26. března zahraje Petra Hapková, dcera legendárního muzikanta a skladatele Petra Hapky a diváci se tak mohou v jejím podání těšit právě na hity jejího otce. Moderátor Pavel Anděl se živě spojí s hercem Pavlem Šimčíkem, který se s diváky podělí o vtipný zážitek a možná dojde i na hudbu. Tématem celého večera pak bude škola. Jako hosté se proto ve vysílání objeví školní psycholog Petr Šobra a ředitel a učitel základní školy Tomáš Komrska.
Hudební on-line večery projektu Koncert pro 10 milionů
Hudební on-line večery, které moderuje zkušený Pavel Anděl jsou v českém on-line prostoru vítaným unikátem. Nabízí jednak koncerty nebo zábavu, mají vždy hosta z řad lékařů, policistů, hasičů, psychologů či dalších odborníků na aktuální dění a téma koronaviru, ale především mají charitativní podtext. Jedinečným způsobem propojují zábavu s charitou, jejíž cílem je finančně podpořit boj s koronavirem, prostřednictvím vybraných charitativních projektů.
Hudební večery mají následně vyvrcholit přímo Koncertem pro 10 milionů, s podtitulem #protistrachu #koronavirunavzdory, který si klade za cíl mít nejen maximum diváků, ale vybrat i zajímavý finanční obnos, který prostřednictvím 5 charitativních projektů podpoří naše zdravotníky v boji s koronavirem.

Mezi vybrané charitativní projekty patří:
Charita Česká republika
Nadace Dobré dílo
Energie lékařům
ADRA
Český Červený kříž
 Během koncertu vystoupí přední čeští umělci, muzikanti a kapely napříč žánry, aby podpořili dobrou věc. Chybět nebudou ani zajímaví hosté, odborníci a zástupci záchranných složek. 

My, ŽENY s.r.o. si velmi vážíme práce našich zdravotníků! Děkujeme! 

I právě proto na jejich podporu můžete spolu s námi sledovat online koncerty pravidelně na našem Facebookovém profilu! 
Kde můžete hudební večery sledovat?
Koncert pro milion: https://www.facebook.com/koncertpromilion 
ŽENY s.r.o. https://www.facebook.com/zenysro/
Koncert pro 10 milionů https://www.facebook.com/koncertpro10milionu
Více informací najdete na: www.koncertpro10milionu.czwww.koncertprodesetmilionu.cz

Sledujte, sdílejte, vysílejte živě.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account