Přesto že už doma máme docela zvěřinec…Přesto že jsem slibovala že dám pokoj….Přesto jsem se zamilovala…. A tak k Lady, Chucky, Pepovi (kočky) a Falcovi (nejvěrnější pes a mega aportér) přibyla malá Anie. Kříženka z nekomerční množírny. Mix jezevčíka a bůh ví čeho. Mrňavá dračice co nemá ani dvě kila a i tak vydá za pět. Měla být slepá (díky bohu vidí, neví se jak moc), nejspíš proto ji nikdo nechtěl. A tak máme doma maraton kolem loužíček a hovínek (pokud vám budou tvrdit, že chodí na podložku, počítejte s tím že lžou:-) )
Nikdy mě nezajímaly rodokmeny. Míra psí lásky se přeci neměří na počet utracených peněz. Falco je z dočasné péče u Českých Budějovic. Prťous co měl mít maximálně do deseti kil a je z toho šestnác. Torpédo, které ale po dvou letech poslouchá na slovo i bez urputného výcviku. Bílý anděl s ďáblem v těle. Proto když jsme si Anie přivezli, nepochybovala jsem že ji vezme za svou. Nezklamal. Svojí malou ségru přijal jako by s námi byla odjakživa. A tak společně vyrážíme na procházky a kontrolujeme každou stopu na naší oblíbené trase.
Doma pořádáme závody v ringu. Falco zatím jasně vede, ale Anie mu i tak nic nedaruje. Je to takový souboj Davida a Goliáše. Tohle jsou ty chvíle kdy vím že jsem udělala správnou věc. Pes dokáže neskutečně obohatit život. Vytáhne vás ven i když nemáte náladu a v průběhu zjistíte, že už jsou vlastně všechny chmury v trapu.
Jako bonus máte k vaření nejbystřejšího pomocníka na světě a rozhodně se nemusíte ohýbat pro ten kousek vepřového co právě upadl:-) To co dávám, mi tyhle broučci stokrát vrací. Nedovedu si představit, že by mě doma někdo přívítal s větším nadšením než tyhle dva vrtící ocásky. 
Pac na to*heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account