Také tak rádi vzpomínáte na prázdniny? Dovolené, letní hrátky, děti neměly žádné povinnosti. Bohužel vše hezké jednou skončí, ale to neznamená, že nepřijde něco dalšího. V každém ročním období bychom si měli najít něco pěkného. Já se například těším na babí léto, které určitě přijde. Musí! A také začala muzikálová sezóna. Což je další výborná zpráva. Už jste přemýšleli, na který muzikál ještě vyrazíte? Hmmm, tak já vám dám malou nápovědu. A jestli máte děti, budete nadšení.
Muzikály pro děti i dospělé, skvělá inspirace, zábava i ponaučení
Muzikály miluju odjakživa. První muzikál, na kterém jsem byla, byl Dracula. A dodnes patří mezi mé nejoblíbenější. Za těch dvacet let jsem viděla spoustu muzikálů a vedu k tomu také svého syna. Kino je super, ale muzikál má větší hloubku. Je to nejen o příběhu a písničkách, ale také o určitém uměleckém zážitku a ponaučení.
Letos nám začaly školní povinnosti, stejně jako tisícům dalších prvňáčků. Proč své děti příjemně neodměnit právě vstupenkou na muzikál, kde se mohou setkat s oblíbenými hrdiny? A navíc ty písničky je dokonale obohatí. Například CD Alenka v kraji zázraků u nás jede už tři měsíce a stále neomrzelo…


A na co se můžeme těšit letos?
Sezonu zahájí 24. září muzikál Alenka v kraji zázraků. Známy příběh, ve kterém najdeme hned 3 královny, Bílého králíka a samozřejmě Alenku, je aktuální i pro dnešní dobu. Rodiče nemají čas na svoji dcerku a ta najde zábavu, velká dobrodružství i ponaučení v kraji za zrcadlem. V muzikálu exceluji hvězdní herci, zpěváci i skvělí tanečníci: Michaela Kuklová, Dagmar Patrasová, Anička Slováčková, David Gránský, Bořek Slezáček, Michaela Nosková, Jana Zenáhlíková, Ernesto Čekan, Petr Macháček a další. V dětských rolích potom Kateřina Průšová, Tereza Neradová, Filip Vlastník nebo Matyáš Kožíšek. Alenka odehraje na podzim posledních 12 představení a pak uvolní prostor pro další muzikály.


Se synem určitě nevynecháme Sněhovou královnu, která se vrátí po více než roce na divadelní prkna 3. prosince. Nechcete si také zpříjemnit předvánoční čas? Známý příběh H. CH. Andersena pochází už z roku 1844 a dočkal se mnoha zpracování ve filmu i na divadle. V muzikálu PIXA PRO dominují krásná hudba Zdeňka Bartáka, úchvatné kostýmy, čarokrásný a vtipný pohádkový příběh, který nás nenechá ani chvíli vydechnout. V muzikálu uvidíme Mahulenu Bočanovou, Dagmar Patrasovou, Michaelu Noskovou, Lindu Finkovou, Sabinu Laurinovou, Davida Gránského, Jana Kopečného, Aničku Slováčkovou, Michaelu Sejnovou či Ivanku Korolovou.


A ještě něco navíc
PIXA PRO má pro své diváky vždy připraveno nejedno překvapení a každé představení je svým způsobem unikátní. Pro první představení sezóny si nachystala speciální akci – 24.9. i 8.10. budou na každém představení vylosováni tři diváci, kteří si budou moci o přestávce prohlédnou zákulisí a vyfotografovat se s vybranými herci.
Pokračování Kapky medu pro Verunku
Líbila se vám Kapka medu pro Verunku? Bezesporu nádherný muzikál plný skvělých písniček, tanečních kreací a kostýmů. Pokud jste byli tak jako já unešeni tímto příběhem, pak se můžete těšit 7. Března 2018 na premiéru pokračování. Muzikál bude mít název KRÁLOVNA KAPESKA – KPS – Královna přírodních sil.
Zarezervujte si místa co nejdříve. Muzikály nejen pro děti nás zkrátka baví!
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account