Štěstí, vášeň, uspokojení i zdravá legrace. Tohle všechno můžete mít, pokud si s partnerem pár věcí vyříkáte. Zeptejte se ho na tyhle intimnosti, váš milostný život se raketově zlepší!
Slovo „komunikace“ se omílá dnes a denně. Jenže zřídkakdy ji dvojice ve svém vztahu ctí a respektují. Proto vztahový expert Jordan Gray sestavil pár oblastí, které by milenci a partneři měli mezi sebou probrat – pokud chtějí, aby jim to v posteli klapalo. Do čeho se pustit?
Jaké jsou tvé oblíbené sexuální zážitky?
Samozřejmě, že váš partner měl sexuální zážitky i před vámi. Možná, že mu nějaké z nich utkvěly v paměti. Zeptejte se, kdy cítil spalující touhu, vášeň nebo uspokojení. Můžete z toho vycházet pro příští milostná setkání. (Nechce-li o tom protějšek mluvit přímo, požádejte ho, aby své předchozí zkušenosti napsal na papír.) V každém případě se však vyvarujte žárlivosti, ta do těchto hovorů nepatří!
Jak vypadá tvůj ideální sexuální život?
Frekvence, konkrétní praktiky, náboj, postup, představy ohledně předehry i výběru míst. „A jak se stavíš ke svazování nebo hrám na podřízeného a dominanta?“ Přemýšlejte o tom, co vás dva dělá šťastnými, a promluvte si o záležitostech, které považujete za příjemné.
Co máš rád na současném stavu?
„Možná budete překvapeni, jak partner odpoví na tak jednoduchou otázku. Třeba se mu líbí věc, která vám přijde běžná až nudná,“ popisuje Jordan Gray s tím, že na tuto otázku byste se měli ptát v průběhu celého vztahu. Sexuální preference se totiž věkem a časem mohou měnit.
Existuje něco, co by mohlo zlepšit náš sex?
Možná jste kdysi dávno chtěli zkusit méně obvyklou sexuální polohu, která však z nějakého důvodu byla nepříjemná (například během těhotenství). Jenže protějšek na ni nemůže zapomenout a touží po ní dál. Z tohoto důvodu se partenra ptejte na jeho vize či ztracená přání. Pomohou vám oběma cítit se v posteli i ve vztahu dobře. Ostatně, taková vstřícnost se cení.
„I když je velmi těžké výslovně požádat o to, po čem toužíme, v případě milujícího člověka, který se o nás zajímá a přijímá naši osobnost se vším všudy, to může být jednodušší,“ uzavírá Jordan Gray na svém blogu. Tak co, půjdete do toho?
Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account