Jedenáctý ročník tradiční soutěže Hračka roku odstartoval. Spolu s odbornou porotou můžete o nejlepších hračkách prodávaných v uplynulém roce na našem trhu rozhodnout i vy, a to prostřednictvím hlasování na stránkách www.hracka-roku.cz.  Hlasovat můžete až do 10. září 2018.

Které hračky jsou nejlepší? Ty s přidanou hodnotou
Cílem soutěže Hračka roku je pomoci rodičům, prarodičům a dalším, kteří nakupují hračky pro děti, vybrat z obrovského množství produktů ty nejlepší s přidanou hodnotou. Tou mohou být například vzdělávací prvky nebo kvalita použitých materiálů. Naplnit tento cíl pak pomáhá nejen odborná porota, ale také široká veřejnost.
Hračky jsou do soutěže přihlašovány do šesti kategorií, a sice do kategorie dívčí hračky, klučičí hračky, vzdělávací/kreativní, outdoorové, stolní a také baby hračky. Všechny nominované produkty pak budou hodnoceny odbornou porotou z hlediska šesti kritérií: vzdělávací/herní hodnoty, bezpečnosti, designu (vzhledu a obalu), originality/technické inovace, kvality použitých materiálů a také z hlediska zábavy, která u hračky samozřejmě nesmí chybět. Vy se pak můžete do výběru zapojit prostřednictvím stránek www.hracka-roku.cz, kde najdete přehled všech soutěžních produktů. Pokud při hlasování pro svého favorita zodpovíte také jednoduchou soutěžní otázku, jakou hračkou a při jaké příležitosti jste někomu udělali radost, máte možnost vyhrát voucher na nákup hraček v obchodech Bambule. Vybrány budou tři nejlepší odpovědi, jejichž autoři budou oceněni poukazy v hodnotě 5 000 Kč, 3 000 Kč a 2 000 Kč. Výherci budou vyhlášeni 17. září 2018.
Celá soutěž Hračka roku má pak již tradičně i charitativní rozměr. Produkty, které distributoři, výrobci a prodejci hraček zašlou do soutěže, budou po jejím skončení věnovány vybrané neziskové organizaci, kde udělají radost dětem.
Loňský ročník a jeho výherci
V loňském jubilejním 10. ročníku soutěže se absolutním vítězem stala kniha Piqipi Quiet Book, edukativní interaktivní hračka, která dětem pomáhá rozvíjet fantazii a také jemnou motoriku. Na druhé příčce se umístil Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary od Yoo Toys s.r.o. a třetí místo získaly Mölky kuželky od společnosti Albi. Výherci letošního ročníku budou slavnostně oznámeni 27. září 2018.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account