Vloni pomohly nastartovat byznys 45 ženám. A protože nás Akademie pro začínající podnikatelky moc baví a hlavně nám dává smysl, rádi spolu s námi odstartujeme její druhý ročník. Přihlášky se otevírají symbolicky na den, kdy začíná Global Entrepreneurship Week.

O co tedy jde?

Akademie pro začínající podnikatelky je online studijní program, který do České republiky přinášíme exkluzivně díky podpoře Velvyslanectví USA v ČR. V pohodlí domova budete studovat program Dreambuilder, který vyvinula Thunderbird School of Management na Arizonské státní univerzitě, a po úspěšném absolvování studia dostanete z této prestižní instituce také certifikát. Také si odnesete hotový byznys plán, poznáte ženy s podobným zápalem pro byznys jako máte vy a získáte spoustu důležitých rad a tipů.

Jak akademie v praxi probíhá?

Dostanete přístupy do programu Dreambuilder, studujete samostatně (potřebujete jen počítač a dobré připojení na net) a každý týden máte setkání (online) s facilitátorkami a s dalšími účastnicemi akademie, kde probrané téma diskutujete. Facilitátorky jsou zkušené podnikatelky, které vám pomáhají studium uchopit prakticky. Máte možnost se zeptat na to, čemu nerozumíte nebo co vás zajímá.

Program se skládá z celkem 13 modulů a ke každému z nich se váže jedno setkání s facilitátorkami. Vedle toho se také budete moci těšit na tematické workshopy podle toho, co vás bude zajímat.

Zároveň dostanete pozvání i do FB skupiny, kde se můžete průběžně radit s dalšími účastnicemi i absolventkami 1. ročníku akademie. Protože networking je pro byznys také moc důležitý.

Pro koho je akademie určená?

Pro začínající podnikatelky, tzn. jejich byznys není starší než 3 roky, nebo pro ty z vás, které máte nápad na vlastní podnikání, ale doteď jste neměly potřebné know-how, zkušenosti a možná i odvahu projekt rozjet.

Jak se mám přihlásit a kdy studium začne?

Přihláška je zde a studium začne během ledna. Až do června pak budou setkání probíhat. V dubnu vás čeká konference Equal Pay Day, na kterou budete mít jako účastnice akademie přístup a na které budete moci získat zkušenosti až od šesti mentorek. V červnu vás pak čeká soutěž o nejlepší projekt, ze které si vítězka odnese nejen dobrý pocit, ale také finanční odměnu 50 000 Kč. Celou akademii pak slavnostně zakončíme v Rezidenci velvyslance USA.

Platí se nějaký poplatek?

Ano, díky finanční podpoře Velvyslanectví USA v ČR je poplatek jen symbolických 100 Kč za každou ze 13 lekcí, celkem tedy 1 300 Kč.

Více informací se dozvíte ZDE.

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account