Překonání výzev ve světě podnikání: Rady pro začínající podnikatelky

Jestli něco v životě opravdu zbožňuju, je to svoboda ve všech formách. Proto jsem ráda, že mi Eva dala důvěru a můžu spolu s ní spravovat Podnikavou ženu. Podnikání je totiž hlavně o svobodě. *heart* O svobodě a zodpovědnosti.

Svoboda, kterou získáváme podnikáním, je sice často tvrdě vykoupena, ale i tak stojí za to. Nevýhoda v podobě finanční nejistoty je bohatě vyvážena pocitem, že děláme to, co skutečně chceme, to, co jsme si vybraly. A děláme to po svém.

Kromě příběhů a rozhovorů, které pro vás pravidelně připravuji, aby vás inspirovaly a třeba i „nakoply“ k něčemu vlastnímu, pro vás nově připravujeme i články, které mají pomoci těm z vás, které chtějí něco svého taky zkusit, ale nevědí si rady s legislativou.
A proto tahle výzva. Pokud si s něčím nevíte rady – jak zřídit živnostenský list, co musíte splnit, když si chcete otevřít kadeřnictví, jak na daně apod. – napište mi na mail kr****************@ze*****.cz. Ve spolupráci s odborníky pro vás připravím odpověď a vyjde ve formě článku, který poslouží i ostatním ženám se stejným problémem. Pojďme si navzájem pomáhat! 🙂

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account