166

Jak ŽENY s.r.o. pomohly Evě Urbanové stvořit České bedýnky.
Příběh paní Evy
Eva vždy věděla, že by ráda pracovala s výrobkem, který by souvisel s kvalitou a opravdovou výživovou hodnotou. „Hlavně bez konzervantů a barviv,“ říká paní Eva, vystudovaná chemička, která ví o původu a kvalitě potravin své. Na mateřské se svou malou holčičkou přemýšlela, co dál. Shodou okolností přes šperky Moniky Jaré narazila na ŽENY s.r.o. a díky nim na Pracovnu ŽENY s.r.o. v Chrudimi, kam to z Pardubic neměla daleko. Při své první návštěvě potkala v Pracovně Evu Čejkovou Vaškovou a bylo jasné, že z tohohle setkání dvou akčních žen něco vzejde.
„Pak se začaly věci dávat neuvěřitelně rychle do pohybu. V Katalogu ŽENY s.r.o. jsem nasbírala hodně inspirace na zajímavé produkty, díky Pracovně ŽENY s.r.o. v Chrudimi jsem potkala truhláře Tomáše Spálenského z truhlářství SpalTO, který byl u tvorby prvních bedýnek a už to jelo. Díky setkání s ŽENAMI s.r.o. jsem získala nové obzory, poznání a zajímavé lidi, bez nichž by dnes České bedýnky možná nebyly,“ vzpomíná na začátky paní Eva. Sepsala o nich také blog Konečně – České bedýnky jsou na světě
Víme, jak paní Evě pomoci
ŽENY s.r.o. jsou komunitou žen, které baví podnikat, být podnikavé a „akční“. Sdílením zkušeností z obyčejného života i z toho profesního, podnikatelského, osobním příkladem a sdílením příběhů ostatních žen vytvářejí ŽENY s.r.o. místo, kde stojí za to být a stojí za to se inspirovat. Paní Eva nelenila, vybrala z Katalogu ŽENY s.r.o. několik výrobků, za všemi výrobci osobně dojela a stvořila České bedýnky – tradiční výrobky z českých plodin a od českých regionálních výrobců.
„České bedýnky jsou krásným příkladem toho, jak to jde, když se chce. A jak ve spojení a funkční komunitě mohou vznikat zajímavé nápady, které plodí další a další. Mám radost, že jsme se pro Evu staly inspirací,“ říká Eva Čejková Vašková.
Při svých podnikatelských začátcích se Eva opět střetla se ženami, které se nějak zapojily do ŽENY s.r.o. „Při tvorbě loga jsem spolupracovala s Monikou Jarou, do Českých bedýnek se zapojila třeba Miluše Lodinová (Dobrotky od Loďky), Kateřina Kopová s Hustopečskou mandlovicí, Olga Pospíšilová z Kup levandule. Zapojili už se ale i další čeští výrobci – třeba Čokoládovna Troubelice, včelař pan Vašíček nebo paní Kubová s Domácími dobrotami,“ vysvětluje paní Eva. V neposlední řadě je důležité zmínit, že na výrobě Českých bedýnek se podílí i lidé se zdravotním postižením.
Podpořte Evu a vyberte si Českou bedýnku
Vybírejte a kupte si ZDE.
Jak nás a další ženy podpořit? 
Dozvíte se ZDE.
Hledáte vy sama také podporu?
Jste ve svízelné situaci a chcete najít cestu ven? Jste na startu svého podnikání a tápete? Máte kamarádku či znáte ženu, která se v podobné situaci nachází a potřebovala by pomoc? Ozvěte se mi!
Podpora podnikavých žen probíhá ve spolupráci s projektem PODNIKAVÁ ŽENA za podpory Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. V roce 2015 dojde k rozšíření všech aktivit na podporu podnikavých žen, sledujte naše stránky www.podnikavazena.cz.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account