„Slyšela jsem o ní pár střípků z běžných rozhovorů a pak se jednou rozpovídala u grilovaní. Ta slova ve mně rezonovala ještě pár dní. Vážně je týhle holce teprve pětadvacet? A vážně se pořád tolik směje?“ přemítá Eva Čejková o tom, proč pozvala Anetu do svého pořadu. Účastnila se České Miss, kde jí řekli, že je příliš tlustá, protože neoblékla plavky velikosti XS. Pak přišel nepříjemný úraz a ztráta dítěte. Zlomů nastalo několik, ale jak víme, ženy zvládnou víc, než by si kdo pomyslel a stejně tak to má i Aneta Mitušinová.

Pracovala ve školce, dnes se věnuje sociálním sítím, svým i firemním, studuje výživové poradenství a diagnostiku pohybového aparátu, je instruktorkou ve fitness centru na Kladně, odkud pochází. Ač pravidelně dojíždí do Prahy, menšího města se nechce vzdá, naopak. Působí jako silná slečna plná energie, ale bylo to tak vždy?

Foto: se souhlasem Anety Mitušinové
Foto: se souhlasem Anety Mitušinové

Objetí a slova „bude to dobrý“ jsou mnohdy nejvíc

Co se stane, když vysportovaná slečna plná ideálů slyší ze všech stran, že je tlustá a nemá ty správné míry? Nejspíš nebude překvapením, když prozradíme, že sebevědomí i váha šly ruku v ruce dolů, a to měla ještě to „nejlepší“ před sebou. Kurz přežití, jež byl součástí soustředění České Miss, dostál svému jménu a jelikož dnes můžete vidět Anetu live, tak ano, přežila. Ale cesta vrtulníkem do nejbližší nemocnice byla už tak trochu navíc. Stala se však finalistkou a v kategorii Česká Miss Online získala titul. Stálo to ale za to?

Zanedlouho po finále Aneta zjistila, že čeká miminko. Přes počáteční rozpaky se s přítelem velmi těšili. Dokud lékaři zjistili, že děťátku nefunguje srdce a není zde možnost žádného zákroku, který by to napravil. „Tehdy jsem to brala jako svojí chybu. Říkala jsem si, že kdybych nedělala hlouposti  s dietami, nestalo by se to,“ vzpomíná.

Možná se v Anetině příběhu najdete, možná vás povzbudí a snad dodá odvahu i sílu, protože vše se dá zvládnout.

Foto: se souhlasem Anety Mitušinové
Foto: se souhlasem Anety Mitušinové

Sledujte Talk (z)lomu, rozhovory Evy Čejkové – lidsky a otevřeně. V prvních dílech blíže poznáte Margit Slimákovou, Nicol Lenertovou a Tomáše Šebka.

Foto: se souhlasem Anety Mitušinové a Ženy s.r.o.

Tagy:
4 Komentářů
  1. Ráda jsem si přečetla, přeji do dalšího života jen to dobré.

  2. MichaelaHoráková 2 roky ago

    Zajímavý článek.

  3. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Prožila mnoho zážitků, přeji už jen šťastné chvíle.

  4. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Já vám nevím, znám pár mileniálů a přijde mi, že ta generace je trochu jinde než všichni ostatní. Ono teda je taky potřeba si definovat, kdo to je mileniál. Já osobně je beru jako za děti po roce 1995. A ti fakt řeší úplně něco jiného. Spíše než rodina je pro ně téma výměna skla Apple Watch na hodinkách u https://iwatchservis.cz/znacky/apple/ … Skoro si připadám stará a nejradši bych řekla, že to za mých mladých let…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account