Alexandra Sobotková žije s partnerem v Praze a věnuje se podnikání v oblasti astrologie a výrobě šperků podle znamení zvěrokruhu. Tvrdí o sobě, že je konzervativní, ale její éterické vzezření dává tušit pravý opak. S čím vám pomůže? Vytvoří šperk podle data vašeho narození nebo vypracuje váš astrologický profil.

Životní motto: Život je jako píšťalka, čím lépe na ni umíš zahrát, tím víc Ti to život vrací.
Životní změna: Saša vystudovala ekonomku a nastoupila po škole do práce, která ji nenaplňovala. „Zbláznila bych se tam,“ říká k tomu dnes. Rozhodla se tedy jít na volnou nohu a věnovat se tomu, co ji skutečně baví. Astrologií se zabývá přes 18 let. Před čtyřmi roky k tomu přidala výrobu šperků.

5 otázek pro Alexandru Sobotkovou
Proč zrovna astrologie?
Dostala jsem se k tomu přes tatínka, který měl doma spoustu astrologické literatury a astrologií se zabýval. Vytvářel horoskopy celé rodiny a já jsem postupem času začala pronikat do astrologické literatury a dynamiky poselství hvězd. První mé krůčky směřovaly do rubriky ‘Zeptejte se hvězd’, která vycházela pravidelně v časopise ‘Astro’, který dnes již neexistuje. Tato rubrika byla korespondenční a prostřednictvím náhledu do jednotlivých horoskopů pisatelů jsem nabízela lidem pomocnou ruku.

Jak vypadá vaše práce s klientem?
Lidi se na mě obrací, když potřebují poradit nebo sestavit vlastní horoskop. Horoskopy dělám zásadně osobně, občas je potřeba doplnit souvislosti a to je nejsnazší při osobním kontaktu – navíc je můžu vnímat a otvírá se mi jejich podstata. Sejdu se tedy s klientem, popovídáme si o tom, proč ke mně přichází a v jaké oblasti by potřeboval poradit. Poté doma sestavím horoskop, práce totiž trvá déle a klienti svůj horoskop ode mne dostávají v písemné podobě v rozsahu zhruba 11 stran textu. Sejdeme se nad jejich horoskopem a konzultujeme jednotlivé podrobnosti, které se v jejich horoskopu skrývají. Horoskop jim ukáže jejich povahu – světlé, ale také stinné stránky. Napoví jejich potenciál, kreativitu. Ukáže také, jaký typ povolání je pro ně vhodný, anebo jak naložit s tím, když se vyskytnou potíže v partnerském vztahu. To všechno horoskop odhalí. Navíc se zabývám karmickou astrologií, pod kterou si lze představit to, jaké úkoly jsou před nás v tomto životě stavěny, a jak se s nimi co nejlépe vyrovnat a jak je zvládnout, jakou cestu vybrat.

Co nám může sezení s astrologem přinést?
V astrologii je nejdůležitější umět naložit se svým horoskopem. Když víte, co tam máte, můžete s tím pracovat. Nic není definitivní – hvězdy nabádají, ale nenutí. Náš osobní horoskop je semínko, ale my se vyvíjíme a máme možnost změny, postupu, vývoje a spění někam. Astrologie nám také pomáhá odkrýt souvislosti v běhu času. Ale je jen na nás, jakým způsobem se zachováme.

Dá se věřit horoskopům, které čteme třeba v novinách nebo časopisech?
Každé znamení má určité vlastnosti, které jsou charakteristické pro jeho zrozence. Právě na tom jsou založené takzvané jarmareční nebo pouťové horoskopy, které najdeme v novinách.  A protože jsou založené jen na postavení Slunce v horoskopu, je jasné, že se jim příliš věřit nedá. Ovšem planetární konstelace v časopise zároveň mají svou vypovídací hodnotu, která se jim upřít nedá – s tou je spojen výklad na základě planetárních konstelací, které do značné míry určují tendence dění jak na globální, tak na individuální úrovni.

Jak by si dle vás měly ostatní ženy, které uvažují o podnikání, dodat odvahu? Co vám nejvíce pomohlo?
Ženy by v první řadě měly odhalit svou vnitřní krásu, bez ohledu na to, co jim kdo říkal v dětství, nebo v jejich okolí. Je třeba, aby nalezly svou sílu, kterou je láska a dávání. Ale je třeba i v tom dávání mít míru, proto by neměly zapomínat na sebe a starat se o sebe. Protože to, jakým způsobem bude rodina prosperovat a jak budou její členové spokojení, je především v rukou ženy, která je tvořitelkou, láskyplnou náručí a hybatelkou. V podnikání jim pomůže věřit sobě a své věci a jít si za svým snem. Probudit v sobě vášeň pro to, co mají rády.
Zaujala vás práce Alexandry? Konzultaci si můžete domluvit tady.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account