K doplňkům máme každý trochu jiný přístup. Někdo preferuje extravagantní doplňky, jiný spíše decentní talisman se speciálním významem. V dnešním článku se podíváme na módní doplňky, které podle našeho názoru mohou dávat smysl každému a vyplatí se do nich investovat.

Kvalitní kabelka a peněženka patří ke každé ženě

Kabelka, psaníčko, velká peněženka. To jsou typicky dámské doplňky, do kterých by vyšší investice měla zamířit. Netvrdíme vám, že si máte pořídit tu nejdražší kabelku, na kterou narazíte v Pařížské ulici. Na druhou stranu ani šetřit každou korunu se na těchto doplňcích nevyplatí.

Kabelku a peněženku používáme každý den a ty nejlevnější kousky zkrátka moc dlouho nevydrží. Barva po čase zajde, zip přestává fungovat, ze všeho lezou nitky a doplněk letí do koše. Kvalitní kabelky a peněženky přitom mohou sloužit roky.

Hodinky nenápadně ukážou vaše finanční postavení

Náramkové hodiny jsou po desetiletí nenápadným indikátorem společenského postavení majitele. Drahé náramkové hodinky od věhlasných značek navíc v čase mohou nabývat na hodnotě a investice do správného kousku tak dává smysl i z čistě investorského hlediska.

Dámské hodinky se vyrábějí v mnoha stylech. Můžete vsadit na minimalistický design doplněný koženým páskem, nebo vsadit na hodinky celokovové. Ostatně podobně jako u výše zmíněných kabelek a psaníček není vůbec neobvyklé, že má žena doma hodinek a náramků více a konkrétní kousek volí dle příležitosti a celkového vyznění outfitu.

Šperků se nebojte, investice se neztratí

Asi nejtypičtějším doplňkem, do kterého se jen málokdo bojí investovat, pokud už se pro něj rozhodne, jsou šperky. Pokud navíc šperk obsahuje ručně broušený drahý kámen, cena rychle může šplhat vzhůru o desítky tisíc korun.

Podobně jako u hodinek ale platí, že pokud šperkům rozumíte, zakoupíte módní doplněk, jehož hodnota může v čase růst. A o své peníze se tak nemusíte obávat – jen nesmíte šperk ztratit.

Pokud jsou vašim cílem prestižní společenské akce, levné šperky zapadnou a budete s nimi působit nepatřičně. Investice tedy rozhodně dává smysl. Kvalitními šperky upoutáte pozornost, můžete získat nové známosti a zajistit si kariérní růst.

Foto: Pexels

Tagy:
1 Komentář
  1. Hanka Vránová 2 roky ago

    Já jsem se v poslední době teda hodně našla v těch hodinkách a špercích. Šperky jsem dřív prakticky vůbec nenosila, maximálně tak při nějakých zvláštních příležitostech, ale teď si to tak trochu vynahrazuji. Mám ale ráda spíš takové ty jednodušší šperky, nic přehnaného, čeho by si člověk hned všiml. Mám mnohem raději decentnost. Hodně se mi třeba líbí šperky, které mají tady https://www.trzistestesti.cz/ Znáte? Jestli ne, tak doporučuji mrknout, dělají pěkné věci. A hlavně jsou všechny ručně vyráběné. 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account