Ženy, které mají svatbu už za sebou, jistě potvrdí, že ty nejkrásnější šaty, které měly na sobě, byly právě ty svatební. My, než jen souhlasíme a letošním nevěstám tiše závidíme, protože trendy pro rok 2021 jsou tak krásné. Nevěsty, inspirujte se a vyberte ty pro vás nejkrásnější.
V tomto roce budou svatebním trendům vládnout čisté, jednoduché a přirozené linie šatů se splývajícími sukněmi a živůtky ušitými z těch nejjemnějších materiálů, jakými jsou šifon, tyl a krajky. Lehké látky jsou pak často kontrastně doplněny výrazným prvkem, například 3D aplikacemi či mašlí do pasu.

Foto: salon MiaBella

„Řada nevěst volí dlouhé rukávy v plné či tříčtvrteční délce a k šatům neodmyslitelně patří i dlouhá vlečka. Neměl by chybět také velký výstřih, který často sahá až do pasu, a je přitom pouze na vkusu nastávající mladé paní, zda zvolí odhalený dekolt, či šíji. Důraz na přirozenost se odrazí také v barvě šatů. Preferovaný bude především nejpřirozenější bílý odstín – barva bavlny. Jedná se o lehce smetanový odstín, který navíc pleti středoevropských žen velmi lichotí. Moderní jsou též všechny pastelové odstíny od pudrově růžové přes nude až po šedomodrou. Nejčastěji se používají jako podklad pod bílou krajku, které dají vyniknout.“ poukazuje na svatební trendy 2020 Lenka Izsák ze svatebního salonu MiaBella v Praze.
 

 Foto: salon MiaBella

Minimalismus
Tyto minimalistické svatební šaty od Elbeth Gillis mohou být někým shledány jako nudné a bez nápadu, ale není tomu tak. Jednoduché linie, odnímatelné manžety a záda zapínaná na knoflíky. Mají detaily, které sbírají body.

Světle růžové
Nemusíte nutně sahat po bílé či smetanové, když máte ráda růžovou a sluší vám. Díky této barvě jsou tak romantické, tak jako tyto šaty z kolekce svatebních šatů Ashley Graham s Pronovias. Vrcholem této řady jsou šaty s jedním ozdobeným ramenem.

 
Saténová krása
Absolutní elegance v saténové košilce. Ale v téhle nebudete schovaná pod peřinou, ale dána na odiv celému světu. Šaty jsou z kolekce Lela Rose AW20.

Jako celebrity
Milujeme dramatický vzhled? Můžete se inspirovat šaty z kolekce 2020 návrhářky Romony Keveza, kterou milují hvězdy včetně Taylor Swift, Angeliny Jolie či Scarlett Johansson.

 
Trochu víc krajky
Třpytivé krajkové svatební šaty pocházejí z kolekce Aussie La La Bamba a díky svým odhaleným zádům, upevněným živůtkům a dramatické plné sukni vypadají nádherně ze všech úhlů.

 
Nošené i po svatbě
Upcycling, udržitelnost to jsou termíny, které jsou v poslední době velmi skloňované. I vaše svatební šaty nemusíte mít jen jednou a lze je využít i poté. Oddělte sukni od svršku a noste je samostatně. Tuto volbu zvolila na svých svatebních šatech i zpěvačka Ellie Goulding. Po obřadu si vyměnila top a rázem měla jiné šaty na hostinu. Obojí využijete i na různé příležitosti od párty, plesu, až na běžné nošení.
 

Foto The Mews Bridal

Flitrová princezna
Oblíbená volba nevěst celebrit, včetně Beyoncé. Kolekce Gala Galy Lahav zahrnuje okouzlující šaty s vosím pasem, hlubším výstřihem a poseté flitry. Prostě nádherné.
 
Foto: Shutterstock, archiv salonu MiaBella; Pinterest.com; The Mews Bridal;  archiv značek a kolekcí; www.hellomagazine.com
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account