David Novotný, prezident soutěže mužské krásy a elegance Muž roku 2022, vzal své svěřence na třídenní soustředění do Chateau Šanov. Dvanáctka finalistů letošního 23. ročníku se zde připravovala na velké finále, které se uskuteční 26. srpna 2022 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Pro většinu z nich se jednalo o první seznámení s modelingem a světem šoubyznysu, ale vše zvládli na výbornou.

A co se vlastně na takovém soustředění děje? Ač to na první pohled může vypadat jen na spoustu zábavy, není tomu tak. Adepti na titul Muž roku 2022 museli během dvou dnů zvládnout focení ve společenských oblecích, spodním prádle a casual oblečení. S fotografem Jiřím Hermanem ml. nafotili fotografie pro kalendář Muž roku, absolvovali rozhovory s novináři, natočili na kameru osobní medailonky. Hodně času také věnovali nácviku choreografie na večerní módní přehlídku a následný finálový večer.

Pánové se s povinnostmi poprali statečně. „Jsme dobrá parta, i když jdeme z akce do akce, je to fajn. Asi nejhorší je choreografie, zapamatovat si kroky a nástupy. Ale ubytování je luxusní, máme maximální servis, tak za tu námahu to stojí,“ nechali se slyšet finalisté Muže roku.

První veřejné vystoupení finalistů se uskutečnilo právě v Chateau Šanov při večerní módní přehlídce a koncertu, na kterém zazpívali Heidi Janků, Martin Schreiner, Šárka Rezková a Bára Mottlová. Mladé muže podpořily rovněž herečky ze seriálu ZOO Jitka Sedláčková a Michaela Pecháčková nebo modelka Jana Doležalová. Mezi hosty zasedly osobnosti z řad sponzorů a médií. Celý večer moderovala Lenka Špillarová. David Novotný předal během večera šek na 15 000 korun zástupkyni Nadačního fondu Šťastná hvězda šekem, který se stará o potřeby dětí s onkologickým a hematologickým onemocněním a po dětské mozkové obrně. Částku věnovala soutěž Muž roku a Chateau Šanov.

Foto: se souhlasem Davida Novotného

O své zkušenosti se s letošními finalisty podělil 3. Muž roku 2021 Dominik Chabr, který se právě chystá na světovou soutěž na Bali. „Připravuji se fyzicky, pořizuji si národní kroj, piluji angličtinu. Jedu na soutěž bez doprovodu, budu odkázaný sám na sebe. Je to pro mne velká zkušenost a jsem za ní rád,“ prozradil. Prezident soutěže David Novotný je spokojený, že vše šlape podle plánu. „Není lehké v dnešní době pořádat společensko-kulturní akce. Proto jsem vděčný za každou vstřícnost a podporu. A té se nám v Chateau Šanov dostalo plnou měrou,“ uvedl a připojil pozvání na finále soutěže.

Chcete poznat letošní finalisty soutěže Muž roku 2022 blíže? Seznamte se ZDE a zároveň můžete hlasovat pro toho, který je podle VÁS ten nej.

Foto: se souhlasem Davida Novotného

Foto: se souhlasem Davida Novotného

Tagy:
3 Komentářů
  1. Ellie 2 roky ago

    Už se těším, kdo nakonec získá titul Muž roku 2022 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account