To co platilo o co nejmenších bikinách, je dávno pasé, trendem pro letošní sezónu je retro návrat ke kalhotkám s vysokým pasem a bolerkem namísto podprsenky. Čím méně toho odhalíte, tím více budete trendy a co víc, tím více sama sebe ochráníte před školdlivým UV zářením. I proto vám pro letošek doporučujeme pořídit si alespoň jedny plavky vcelku a nebo ještě lépe, kupte si tankiny.
Více látky, více schová
Ale také hezky vypadá. Není to pouze o potřebě něco schovat, více látky lichotí i štíhlé postavě, krásně ji podtrhne a ochrání vás proti slunci. Doba “smažení se na slunci” je již dávno pasé, pokud chcete zůstat zdravá a bez vrásek přímému slunci (hlavně polednímu) se vyhněte. Plavky z kvalitního materiálu poslouží stejně dobře jako opalovací krém s UV faktorem. 

Ani vcelku, ani dvoudílná klasika
Přesně tak by se dal popsat opravdový hit letošní plavkové sezóny – tankini. Plavky jsou sice ze dvou dílů, vršek ale tvoří koupací tílko, vypadají krásně, dají se barevně kombinovat se spodním dílem od jiných klasických plavek a jsou opravdu IN. K dostání jsou i ve variantě pro těhulky a pokud máte plus size velikost, neuděláte s těmito plavkami chybu.


Rozmanitost střihů a volánky
Kreativitě se meze nekladou, volánky, prostřihy, zipy… je to jen na vás, který z mnoha střihů vás zaujme. Volánky působí žensky, prostřihy zase sexy. Stačí si vybrat tak, aby plavky podtrhly vaši osobnost. Ne nadarmo se říká, že “šaty dělaj člověka.” 

Nezbytností letošního léta jsou šperky a doplňky. Náramky, náhrdelníky… pozor si dejte jen na to, aby se vám šperk na slunci nerozpálil, to by vám kůže nepoděkovala…

Zvířecí vzory – buďte jako šelma
Návrat k přírodě si žádá maskování v podobě zvířecích vzorů. Nebojte se jich, na opálené kůži vypadají přímo božsky! I zde platí, že plavky vcelku jsou letošním hitem, tak si jedny nezapomeňte pořídit.

Ať už zvolíte jakýkoli střih z trendů na letošní léto, podstatná zůstává UV ochrana. Opálená pokožka vypadá moc hezky, ale na prvním místě by mělo zůstat bezpečí. 

    Neopalujte se kolem poledne
    neopalujte se bez UV ochrany
    Nezapomínejte na kvalitní opalovaní a poopalovací kosmetiku

Extra tip: na popálenou pokožku naneste vysokoprocentní Panthenol, nebo obyčejný bílý jogurt či tvaroh!
Fotky: Pinterest

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account