Vyměnila jste svetry, boty, kabáty a je čas i na nový účes.  Někdo na to může jít pozvolna, tak jako se mění barvy v přírodě, někdo to může vzít z ostra a udělat radikální střih. Ať zvolíte jakoukoliv variantu, podívejte se, jaké vlasy se budou tuto podzimní sezónu nosit. A můžete volat kadeřnici.
Obarvit, či neobarvit?
V létě jste si nechávala spíše přirozené vlasy, tak teď na podzim je trochu oživte. Kdo nechce výrazné změny, ať jen tónuje, obarví pár pramínků, lehce konečky. Letošním trendem podzimu je však „neztratit se v davu“, takže vy, co si to vezmete za své, nebojte se výraznějších barev. Jaký je výběr?

Můžete se navrátit zpátky k černé, která byla teď posledních pár sezón v pozadí. A jděte rovnou do té uhlově černé, temné havraní. Ledové královny budou sbírat body. Na koho je černá moc a chce zůstat u své hnědé, volte buď karamelovou nebo tzv. bronde – hnědou s blond. Základní barvou je plavá nebo blond a rozjasněná jemnými pramínky. Když už mluvíme o ledu, zbystří blondýnky, letos je top ledová blond.
Bronde vs. karamel

Drdol, nebo rozpustit?
Můžete mít obojí. Mezi drdoly vítězí jeden nedbalý a rozcuchaný a jeden pěkně natupírovaný a la Brigite Bardot. Záleží na vás, do kterého se pustíte. Oba se budou skvěle vyjímat se zvednutým límcem vašeho kabátu nebo nad pěkně objemnou šálou.

Kdo nic točit ani tupírovat nechce, nechá si rozpuštěné s pěšinkou uprostřed, hladší a rozevláté vlny zastrčené za uši či s boční pěšinkou a vlasy zvlněné od uší dolů.

Rovnat, nebo vlnit?
Obojí. Když vlnit, tak podpořte své přirozené kudrliny pomocí různých curly vlasových přípravků. Tak jak se vám zvlní, tak je nechte. Už je dávno odpískáno složitým a náročným vlnám. U rovnějších vlasů se drží mokrý vzhled s vlasy sčesanými dozadu. Odhalit tvář. Jako když vystoupíte ze sprchy a vlasy vám spadají dozadu, jen nahoře ať mají lehký objem. Hledejte přípravky na mokrý vzhled a objem.Ozdobit, či ne?
Tuhle sezónu rozhodně ano. Třpytivé brože, čelenky, pírka. Můžete maximalizovat. Čeká nás sezóna divadel, plesů, posezení v kavárnách, kdy už je venku brzy tma. Tak ať si rozzáříte cestu domů.

Foto: Shutterstock, Pinterest.com; Harpersbazaar.com; archiv Petra K.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account