O VOZE A KOZE A…
Fascinujou mě lidi, kteří se potkají s nějakou známou osobností, vyfotí se s ní a hned fotku plácnou na sociální sítě, aby se pochlubili. Já se totiž fotit pořád zapomínám, v tom jsem zkrátka marná. Tahle nedostatečnost mě opravdu mrzela, když jsem dělala rozhovor s Predragem Bjelacem. Se Smrtijedem Igorem Karkarovem z Harryho Pottera, kdybyste nevěděli. Na fotku jsem si vzpomněla, ale zrovna nikdo nebyl poblíž, kdo by nás vyfotil. A vlastně i kdyby byl, stejně bych se styděla mu říct. Musím na sobě v tomhle smyslu zapracovat. 
 
Dneska jsem byla na tiskovce Primy k novýmu televiznímu kanálu. V místě, které se jmenuje Selfie Market. Je tam spousta prostorů a pozadí, kde si lidi dělají selfie. Takže kde jinde si ho udělat než tady, že? Ale fotky žádný nemám, nebyly publikovatelný. Tak jsem aspoň vyfotila jeden prostor samotnej. Zdál se mi trochu prázdnej, tak jsem do něj něco přidala. 🙂  A protože poněkud zanedbávám „úřad“, tedy vkládání článků na KECKU s deckou, tak jsem se rozhodla na tom taky zapracovat a dávám na web rozhovor s Evou Leinweberovou,
která tak skvěle hraje „paní blbé, jak noha“. To je její termín. Mimochodem – taky si ji pletete s Evou Leimbergerovou? Já si je pletla, ale už jsem si v tom udělala pořádek. S Evou Leinweberovou, která hraje manželku Igora Bareše v Osadě, jsem se taky nevyfotila. Zato jsme si skvěle popovídaly. Třeba i o kočkách, protože ona má tři. Tak jsem jí vyprávěla o Skřetovi Vysočanským, Batmanu Prskovi a samozřejmě i o knize HAFANI 2 Madla, já a ďas… Ano, vím. Začala jsem o voze, pokračovala o koze, pak o noze a skončila o knize. Ále vy se v tom určitě vyznáte ????
 
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account