Už jste po ní také pokukovaly? Po barvě slunce, která rozsvítí cokoliv ponurého? Většina lidí se žluté ve svém šatníku bojí. Proč? Neví, jak kombinovat, že jim nesluší… To jde snadno vyřešit. Připravte se, budete vidět.
Bát se jí nemusíte, sluší všem, a zejména v létě, když jsme všechny krásně opálené. Nevyžaduje ani složité ladění. Ale pozor, je magnetem na pozornost, kdo ji má na sobě, je nepřehlédnutelný a ve skrytu duše takový člověk chce být vidět, má rád rychlejší životní tempo a bývá ambiciózní. Potkáte-li člověka ve žluté, věřte, že vám alespoň na chvíli prozáří život. A proč si ho nerozsvítit sami?
Pro začátek kabelku nebo boty
Můžete začít pomalu. Kdo se bojí hned napoprvé sáhnout po žlutých šatech, saku či kalhotech, může to zkusit s doplňky. Trendy jsou žluté kabelky spíše menších rozměrů, jako psaníčka nebo crossbody. 

Do žluté se můžete i obout. K jednoduchému outfitu nazujte žluté balerínky, tenisky, zvláště šik působí žluté lodičky. A něco na krk, masivnější korále nebo lehká šála.

Jak kombinovat?
Nevíte si rady, s jakou barvou můžete žlutou kombinovat, abyste nevypadala jako papoušek? Nejvíce bude žlutá ladit s bílou, šedou nebo krémovou. Skvěle vypadá také v kombinaci s jakoukoliv džínovinou. 

Držte se intenzity odstínů, tedy pokud je vaše žlutá zářivá, doplňte ji další zářivou barvou, pokud je jemnější, pak jemnějším odstínem. Vždy dodržujte podobnou intenzitu barev. A co šperky? Ke žluté se hodí jak zlatá, tak i stříbrná. Takže už nám nic nebrání rozzářit ulice.
K hořčicovému odstínu se perfektně hodí přírodní odstíny a materiály, jako je hnědá kůže.

A kdyby jen jednu věc, tak letní kalhoty 

A nebo sukni!
Žlutá patří i do královské rodiny
 
 Foto: Shutterstock, Pinterest

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account