Kromě sváteční vánoční večeře a mnoha návštěv, plánujete i bezesporu, co si vezmete na sebe. Co ke stromečku, na návštěvu ke tchýni, na vánoční procházky? Určitě se shodneme, všechny chceme vypadat dobře. Co nám pomůže? Červená.
Je to barva teplá, stimulující, symbolizuje energii a chuť do života. Lidé, jejichž oblíbenou barvou je červená, rádi šíří mezi lidi srdečnost a upřímnost. Samozřejmě může i provokovat a být trošku agresivní, ale vy z ní čerpejte to pozitivní. Ve vhodných kombinacích budete k nepřehlédnutí, dodá outfitu slavnostní punc a nabije vás energií. Navíc tím, že je tak výrazná, postačí vám jednoduché kombinace. Nebojte se sáhnout po různých materiálech od krajky, přes satén až k huňatému pletenému svetru. Ať jste blondýnka, černovláska či hnědovláska, červená vám bude slušet.
Rudá od hlavy až k patě
Ideální volba, a ta nejjednodušší. Červené šaty působí elegantně, slavnostně a nevyžadují do páru už zcela nic. Snad jen šperky. Můžete sebe i šaty ozdobit zlatými či černými. Buď zvolte jeden výraznější nebo více menších a drobnějších. Ať uděláte se svými vlasy cokoliv, trefíte se. Za mě nechte vlasy volně splývat, nebo zauzlujte do nedbalého drdolu.
 
Jen kapka červené
Chápu, na někoho je té červené až moc a být středem pozornosti, po tom také netoužíte. Klidně zůstaňte u své klasické elegantní černé a červenou si dávkujte po troškách. Co jen zvolit červené náušnice? Červené rty a nehty? Jen červené lodičky? V kombinaci s klasickými černými šaty nikdy neuděláte chybu s červenou rtěnkou. Ani k bílé halence se nebojte nalíčit červené rty. To samé platí i pro lodičky a výrazné červené šperky.
Rudou na srdce
Halenky, trička, svetry, topy… na ty vsaďte. K černým kalhotám či méně formálně k džínům. Hrajte si s materiály. Co takhle červený saténový top bez rukávů a černé kalhoty? Nebo červený svetřík a zlatý řetízek? Velmi jednoduché kombinace oblečené za pár minut, ve kterých vás budou všichni obdivovat.
 

V červené sukénce
To je nejkrásnější kombinace. Zvolte plisovanou či pouzdrovou sukni v midi délce a doplňte ji černým topem. Lehce průsvitným, krajkovým či bez rukávů. Ale i to samé v bílé variantě. Stejně tak jakákoliv košile vytvoří s červenou sukní slavnostní kombinaci.

Foto: Pinterest.com/ street style; istock.com; archiv firem; archiv Petra K.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account