Přichází sezóna opulentního lesku a pokud ještě stále nemáte svůj termín u své manikérky, je na čase to napravit. Vánoční manikúra se hlásí o slovo a letos je podle beauty odborníků ještě o krapet víc třpytivá, bohatá a zdobná. Těšíte se? My rozhodně ano! Právě proto jsme pro vás v předstihu vybrali pár skvělých inspirací.

Jakou vánoční manikúru letos zvolit?

Foto: Shutterstock

1. Holly Jolly

Vánoční motivy, kam se jenom podíváš! Proč je letos nezvolit v kontrastní černo-bílé kombinaci? Působí minimalisticky a velice nápadně zároveň.

Foto: Shutterstock

2. Ozdobeno

Vánoční duch je schovaný v detailech. Může to být třpytivá mašlička, motiv z vašeho oblíbeného vánočního papíru nebo všudypřítomná červená barva. A nebo prostě klidně všechno dohromady!

Foto: Shutterstock

3. Hlavně vtipně

Nedovoluje vám vaše zaměstnání, odvázat se na poli vánočního „nail artu“? Chápeme… ale teď vás přece čeká vánoční volno! Tak proč si neužít krapet rozpustilosti a nezvolit manikúru, která potěší nejen vás, ale třeba i vaše ratolesti.

Foto: Shutterstock

4. Cool třpytky

Máte v sobě vánočního ducha, ale vaše minimalistické já se chce stále držet při zemi? Vsaďte na originální manikúru inspirovanou skandinávskými ledovými paláci a k ozdobení použijte drobné třpytky nebo blýskavé kamínky. Nemůžete udělat chybu! 

Foto: Shutterstock

5. Mix & match

Vyberte si dvě nejvíc ikonické vánoční barvy a popusťte uzdu své fantazii. Snadno vás tak napadne tisíc a jedna kombinace pro vaše nehty, které budou doslova křičet do světa nejpopulárnější vánoční koledy.

Foto: Shutterstock

6. Trendy hnědá

Že zemité odstíny nejsou příliš vánoční? Opak je pravdou! Hřejivé odstíny hnědé jsou elegantní, originální a perfektně zapadnou do vašeho stylu (i k vašemu šatníku). 

Foto: Shutterstock

7. Funky nálada

Sezóna vánočních party je v plném proudu a vaše vánoční manikúra může „tančit“ velice lehce na stejné vlně. Zkuste si pohrát se sněhově bílou barvou a barevnými puntíky. Originální a vtipné zároveň! 

Foto: Shutterstock

8. Metalické vzplanutí

Přijdou vám klasické červené nehty na Vánoce přece jen příliš málo? Nevadí! Doplňte je o výrazný metalický odstín, krapet geometrie a máte o elegantní „upgrade“ běžné vánoční manikúry postaráno!

Foto: Shutterstock

9. Sněhová královna

Patříte k lidem, kteří milují ten pocit, jakmile spadne první vločka? Pak je pro vás jemná manikúra ve studených odstínech jako stvořená. Pro efekt ale nezapomeňte přidat pár vánočních motivů. Značka: Vyzkoušeno, doporučeno! 

Foto: Shutterstock

10. Ježíškova pomocnice

Ducha vánočních svátků můžete zachytit na tisíc a jeden způsob. Výrazný kontrast mezi neutrální barvou nehtů spolu s jemnými vánočními ornamenty vytvoří snadno zajímavé efekty. A barevné provedení vám nabízí prakticky neomezené možnosti! 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
1 Komentář
  1. Romana Mlynářová 5 měsíců ago

    Pěkný výběr jak pečovat o nehty.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account