112

Příběh dámy, která vybudovala kosmetické impérium, patří i v dnešní době k těm nejvíc inspirativním. A myšlenky, které vyslovila, nám říkají hodně o tom, jak se jí to podařilo.
Nikdy jsem o úspěchu nesnila, místo toho jsem na něm tvrdě pracovala.
Jasně, každá z nás musí mít v hlavě nejprve vizi, nesmí ale zůstat jen u ní. A s tou správnou směskou odhodlání, vůle, touhy a dřiny můžeme dokázat i nemožné – plnit si sny, budovat impéria nebo malé podniky a žít tak, jak si skutečně přejeme.
I když jsem si myslela, že už dál nemůžu, nikdy jsem to nevzdala. Můj úspěch je založen na odolnosti, ne na štěstí.
Základ je vydržet a nevzdat to. I když je to težké, i když se to jeví jako nezvladatelné, i když už to nejde. Protože úsilí nakonec vždycky nese ovoce.
Krása není žádná záhada, je to jen o přístupu. Proč jsou všechny nevěsty světa krásné? Protože se v den své svatby starají o to, jak vypadají.
Jasně, tohle tvrdila Estée hlavně proto, že ji živil prodej kosmetiky. Nutno říci, že to dělala dobře, a jak už bylo řečeno, vybudovala impérium, které budí obdiv dodnes. Ale i tak na tom něco je. Všechno je totiž o přístupu a o tom, jestli se staráme, nebo na to tak trochu kašleme. A netýká se to jen krásy, dá se to aplikovat na kteroukoliv oblast našeho života. 
Věřte svým instinktům.
Dovolit si občas trochu ignorovat to viditelné a zaměřit se na to, co sice nevidíme, ale cítíme to jako správné, je totiž často ta nejlepší cesta.
Foto: archiv redakce

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account