Devadesátá léta byla jako tobogán. Omamná vůně svobody převrátila zemi naruby. Vše se zdálo být možné, během chvíle se vaše sláva dotýkala hvězd, za několik málo okamžiků jste upadli do zapomnění a ocitli jste se na „černé listině“. S vrtkavou přízní médií má kdysi hvězdná moderátorka TV Nova Nicol Lenertová, bohaté zkušenosti.

Upozornila na sebe v roce 1994, kdy se stala Miss severní Čechy, vzápětí nastoupila jako vítězka výběrového řízení na místo „sporťačky“ na Nově. Opravdová sláva přišla s jejím angažmá moderátorky Televizních novin, které několik let uváděla spolu s Karlem Voříškem. K tomu se ještě stala přítelkyní Jaromíra Jágra. Na děvče z Liberce ve věku něco málo přes dvacet let docela slušnej mazec, co?

rozhovoru s Evou Čejkovou se dozvíte více o tehdejší slávě, o vztahu s legendárním Jardou Jágrem i o důvodech jejího zmizení, lépe řečeno náhlého útěku na Floridu. O tom, jak ji tam pronásledovali čeští novináři lační senzací, ale také jak ji prožité hodiny a dny strachu posílily a pomohly jít dál.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Dnes je Nicol zralou ženou, mediální sláva jí nechybí. Smysl života spatřuje ve své rodině, má dva syny, důležitá je i vzájemná opora s partnerem. Vystudovala vysokou školu a ještě se chystá studovat dále. Trochu ji mrzí, že se nakonec nevdala. V dětství si vysnila velkou svatbu, plnou rodinných hostů kolem jednoho stolu. Mnoho z nich ale už odešlo, takže svatba se odložila, nejspíš na neurčito…

Štěstím ji naplňuje, když vidí, že jsou její dva synové spokojení. „Děti si musíme předcházet, jednou je budeme potřebovat,“ říká.

A na co se chce zaměřit v příštích 5 letech? „Chtěla bych se naučit mít sebe sama ráda,“ dodává se svým typickým nadhledem Nicol Lenertová, host v pořadu Talk (z)lomu.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
3 Komentářů
  1. Příjemný rozhovor s Nikol.

  2. EsterNováková 2 roky ago

    Veľmi pekný článok, ktorý ukazuje, že žena sa dokáže vzchopiť aj v tých najťažších momentoch. To chlapi by mohli o niečom takom podľa mňa iba snívať, ale tak to je zase ich. Ja som zažila niečo podobné, keď som na Slovensku hľadala https://www.e-shop-zadarmo.sk ako založiť eshop zadarmo. Už vtedy som totiž chcela podnikať a dnes mám firmu o obrate vyše 28 miliónov, teda niečo cez 1 mil. eur.

  3. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Pěkné, opravdové

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account