Léčitel Ivan Rybjanský, původní profesí matematický analytik a programátor, vynalezl unikátní přístroj, který vypadá jako z vesmíru. Jeho vynález se jmenuje Somavedic, je vyrobený z polodrahokamů, drahých kovů a proslulého českého skla.
Je známo, že každý konkrétní minerál vyzařuje energii, vibrace na určité frekvenci. Tato schopnost ovlivňuje okolní prostředí, energeticky ho mění, harmonizuje a vylaďuje. Somavedic v sobě ukrývá podle typu dvanáct až devatenáct polodrahokamů, mikrogramy palladia, mědi, stříbra, platiny a zlata. Je sestrojen na principu řízeného uvolňování jejich energie.

Vzájemně se podporující vibrace kamenů dokážou pozitivně vyladit prostředí
Vlivy okolního prostředí, např. geopatogenních zón, jsou dnes již měřitelné a těchto poznatků se využívá pro optimální funkci a nastavení Somavedicu. Do bytu je tedy vhodný Somavedic Lumen, do menšího domu spíše Harmonie, ve větších budovách skvěle funguje Medic, v obchodech, kancelářích a na podobných frekventovaných místech boduje Quantum. Speciální Somavedic, Atlantik, je skladbou minerálů a jejich nastavením vhodný pro upravování a pročištění vody.
Bezesporu nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu a fyzické i psychické harmonie, je nastolení trvalého harmonického prostředí. Takové prostředí umí Somavedic vytvořit. Je účinný především v době spánku, který je pro zdravé fungování našeho těla zcela zásadní. Jsme-li během spánku vystaveni negativním vlivům, organismu není umožněno přirozené dobíjení energie, potřebné pro kvalitní regeneraci, a postupně nastává disharmonie a nemoc.
Při používání Somavedicu dochází nejprve ke zrušení vlivu geopatogenních zón, zpravidla již během prvních 3 hodin po instalaci. Zpočátku obvykle žádné viditelné změny nepocítíte, někteří citliví jedinci ale mohou jeho účinky zažít téměř okamžitě. Od pocitu pročištění vzduchu k většímu uvolnění, klidu mysli, zvýšené osobní energii až k téměř euforii.

Účinky tohoto jedinečného přístroje se délkou používání zvyšují
V horizontu:
3–5 dnů
Mění se spánkový režim, spánek se prohlubuje a normalizuje. Již po několika dnech působení Somavedicu se ráno budíte více odpočatí.
3–6 týdnů
Dochází k eliminaci geopatogenní zátěže organismu i všech materiálů, které byly pod vlivem geopatogenních zón.
1–3 měsíce
Během této doby by měla být eliminována parazitární, bakteriální, plísňová i virová zátěž (v závislosti na životosprávě a dalších okolnostech). Metabolismus je vyrovnaný a nastává viditelné zvýšení životní energie.
3–6 měsíců
Vaše energetické pole je Somavedicem již pročištěné. Pokud některé zdravotní potíže ještě přetrvávají, často bývají jen doznívajícími projevy pouze na fyzické úrovni. 
Projevuje se výrazně vyšší úroveň životní energie.
6–12 měsíců
Dochází k odeznívání vážnějších zdravotních potíží a účinné detoxikaci organismu.
Výborné výsledky Somavedicu jsou podložené vynikajícími zkušenostmi z mnoha biorezonančních center a věrohodně je dokumentují také četné případy vzájemné spolupráce s biorezonanční léčbou BICOM.
Somavedic již pomáhá lidem po celém světě, je to dokonalý pomocník na cestě k plnému zdraví, vnitřní spokojenosti a harmonickému prostředí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account