111

Znáte to – rychle vstanete, skoro ještě za tmy vyrazíte do práce nebo do školy, seznam dnešních úkolů vám mezi obočím prohlubuje zachmuřené rýhy a z ranních podmračených tváří kolemjdoucích taky moc optimismu do nového dne nenačerpáte. Když se k tomu přidá pár kapek deště, ovlivní tyto ranní pocity celý váš den. To je ale velká škoda a přitom ke změně stačí opravdu málo.
Drobnost, která projasní den
Malá věc pro radost, která vás bude provázet dnem a dodá mu jemnost a lehkost. Ráno jsme v tom téměř všichni spolu – doma si v každodenním shonu nestihneme ani vypít čaj nebo kávu, natož se pořádně nasnídat. Pak čekání na zastávce nebo v koloně a po takovém začátku je těžké cítit radost a uvolnění. Díky beECO to teď bude lepší. Zpříjemní vám den už od začátku. Zahřeje cestou do práce, pomůže přečkat nekonečnou poradu, dodá energii k odpoledním pochůzkám a pomůže s večerní náloží ve fitku.

Dobrá nálada s beECO
Připravte si na cestu do práce kávu do jemně pastelově zbarveného šálku beECO Espresso. Že potřebujete víc kávy nebo raději čaje? Pak je tu kelímek s ouškem na víčku pro lepší držení beECO Americano, do kterého se vejde skoro půl litru pití, ale spolehlivý a příjemný doprovod vám zajistí i beECO Tour. Všechny tyto barevné hrníčky mají dvojité stěny i dna, takže se i při naplnění horkým pitím dobře drží, nebudou vás od nich pálit ruce a nápoje si svou teplotu zachovají delší dobu. Zapomenout nesmíme ani na beECO Fitness – shaker, který vám pomůže při cvičení nebo s vámi jako spolehlivý parťák uběhne pravidelnou denní dávku kilometrů. Díky promyšlenému řešení si proteinový nápoj rozmícháte snadno přímo v něm, kdekoliv a kdykoliv.

Co mají všechny hrníčky, šálky a lahve na pití beECO společného?
Odolnost a praktičnost. Můžete je používat opakovaně, den co den. Jejich jemné barvy se hodí pro každou příležitost a ke každému looku. Snesou teploty od -20 do +120 °C. Lásku k přírodě – základem materiálu, z něhož jsou vyrobeny, je pšeničná sláma. Přesněji řečeno zbytky po jejím zpracování. Ze suroviny, která by se jinak nevyužila, tak vzniklo něco, co dokáže vytvořit nový, hezčí den v jinak obyčejném týdnu. Vy se můžete usmívat při každém napití a příroda ocení, že si u pouličního stánku se svou oblíbenou kávou neberete to-go do jednorázového kelímku, ale necháte si naplnit svůj beECO slaměný šálek.

Foto: Shutterstock; beECO

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account