156

Disponujete doma drahým nádobím, které se u vás dědí už po generace, a bojíte se na něj používat houbičky, které by vám jej mohly poškrábat? Nyní se už nemusíte bát. Houbička PUR Active od značky Vileda vás zachrání.
Houbička PUR Active díky svému aktivnímu povrchu odstraní i zaschlou špínu z hrnců a nádobí bez toho, aby je poškrábala. Má ergonomický tvar, jenž se pohodlně drží, a tak se snadno dostanete i do záhybů, které jsou jinak pro čištění těžko přístupné.
Nemusíte se bát, že byste si svou drahou teflonovou pánev či sklokeramickou desku zničili pracným čištěním zaschlého omastku. Houbička má dvě různé strany – jemnou a hrubou. Ta hrubá díky speciálnímu aktivnímu materiálu špínu nejdříve naruší a posléze ji odstraní. Hrubší povrch houbičky je celistvý a tak se do ní nedostávají nečistoty a navíc je po opláchnutí opět čistá a vypadá jako nová. Jemnou stranou následně už jen setřete zbylé nečistoty a máte hotovo. 
Zapomeňte na zdlouhavé namáčení a drhnutí vašeho nádobí. Houbička PUR Active ušetří váš čas i energii.
PUR active houbičku od Viledy seženete ve dvou velikostech a v balení vždy najdete dva kusy. Střední houbička je k dostání už od 31,90 Kč, vyšší varianta s integrovaným chráničem na nehty pak od 36,90 Kč.
PUR Active houbičky jsou také nyní nově k dostání ve vybraných supermarketech BILLA CZ.
 
Více informací najdete na stránkách www.shop.vileda.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account