Rádi byste nahradili klasické vytírání s hadrem a kbelíkem něčím rychlejším a efektivnějším? Pak vězte, že praktický mop se stane vaším nejlepším spojencem. Nejenže s ním uklidíte rychleji větší rozlohu, nebudou vás bolet záda, ale ještě se vaše ruce nedostanou do kontaktu se špinavou vodou plnou nečistot.

Když se úklid stane radostí…

Rotační třásňový mop Vileda TURBO 3v1 díky svým unikátním vlastnostem spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a dostane se i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem a rohů. Třásně z mikrovlákna rychle a řádně vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií.

Foto: se souhlasem značky Vileda

Součástí setu je i kbelík se šlapacím pedálem a rotačním ždímačem, díky kterému hlavici z mikrovláken hravě vyždímáte na požadovanou vlhkost – stačí ji vložit do ždímače a sešlápnutím pedálu nechat odstředivou sílu odstranit přebytečnou vodu. Mop tak můžete bez obav použít na všechny typy povrchů včetně dřevěných podlah. Kbelík navíc obsahuje bariéru, která zabrání stříkaní vody ven z kbelíku během ždímání pro maximální komfort při úklidu. Pro co nejsnazší manipulaci při úklidu má kbelík podélnou rukojeť a váží pouhých 1,4 kg a vodu z kbelíku snadno a intuitivně vyprázdníte čelním otvorem.

Foto: se souhlasem Vileda

Vileda TURBO hlavice z mikrovláken je snadno odnímatelná a lze ji prát v pračce až na 60 °C. Náhrady je možné zakoupit i samostatně. Díky trojúhelníkové hlavici se dostane i do těžko přístupných rohů. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre pro snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené a šedé třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu,  fialové třásně pomáhají lépe zachytávat vlasy a delší nečistoty + pomáhají odstraňovat lépe odolné nečistoty z povrchů. Otočný 360 ° kloub mopu usnadňuje čištění těžko přístupných oblastí, jako například pod nábytkem. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč má volitelnou délkou, která dosahuje až 125 centimetrů.

Foto: se souhlasem Vileda

Třásňový rotační mop Vileda TURBO 3v1 zakoupíte od 1070 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Neváhejte se zapojit do testování, které aktuálně zrovna probíhá a vyzkoušejte Vileda 1.2. Spray mop. Přihlásit se můžete ZDE.

Foto: Shutterstock, Vileda

Tagy:
1 Komentář
  1. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Fajn tipy. 😉 Ono ten mop do rohu je fakt super, protože ušetří spoustu práce. 🙂 Teď bych ještě potřebovala nějaké tipy na kvalitní vysavač. Pořídili jsme dětem u https://www.breno.cz/detske-kusove-koberce/c-328 dětské kusové koberce do pokojíčka, aby si na nich mohli hrát a přitom neleželi na zemi. Taky jsem měla jako malá koberec se silnicí (po bráchovi, haha), ale nějak nám nedošlo, že je bude potřeba vysávat. 😀 Máme všude lino nebo plovoučku, takže vysavač jsme nikdy nekupovali. 😀

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account