Všechny milovnice vaření už určitě někdy zažily ten moment, kdy bylo potřeba odstavit hrnec ze sporáku a při manipulaci s ním se jim povedlo tak trochu zapálit chňapku či hadr na ruce. Protože je tato situace velmi nebezpečná, jsme nadšené, že máme tu čest vám představit revoluční novinku ze světa vaření – nehořlavou chňapku. Co umí a jak to funguje? To se dozvíte v článku. 
Nemusíte být úplná začátečnice, abyste se do té situace dostala. Stačí i drobná nepozornost nebo příliš silný plamen hořáku a potenciální katastrofa je na světě. Ještě dnes vzpomínáme na vyprávění jedné ženy, která si kvůli podobnému incidentu podpálila kuchyň.  
Proto je až s podivem, že se běžné chňapky, které můžete koupit v celé řadě obchodů, stále vyrábí z látek, které jsou velmi náchylné ke způsobení požáru. 

Správná chňapka by si ale neměla poradit pouze s plotnou, ale i s vaší troubou. Látkové chňapky se časem propálí, ty silikonové zase nepokrývají dostatečně velkou plochu ruky. V důsledku toho si pak ženy mohou velmi nepříjemně popálit předloktí. (Což je poměrně vysoká daň za to, že jste se rozhodla upéct nedělní koláč.) 
Existuje ale na světě chňapka, která by byla nehořlavá, extrémně odolná a takřka nezničitelná? 
My ji našly! 
Chňapky od české značky C.H.PROTECTION jsou vyrobené z kevlarového vlákna, které je extrémně odolné vůči vnějším vlivům. Zvláště pak při kontaktu s ohněm z plynového sporáku či při grilování zaručují vysokou úroveň ochrany. Tyto chňapky díky svému rozměru 36 x 16 cm spolehlivě ochrání i vaše předloktí. 

I přesto, že je kevlar vlákno, které se často používá při výrobě ochranných pracovních rukavic, vložka z organické bavlny zajistí, že je chňapka příjemně tenká a prodyšná. Tyto vlastnosti pak napomáhají tomu, že se bude chňapka dobře a pohodlně nosit za každých okolností. (A možná s ní naučíte vařit i manžela.) 
Kvalitní nehořlavá chňapka z kevlarového vlákna je tedy tím pravým pomocníkem do vaší kuchyně.  
Zdroj inspirace a obrázků: C.H.PROTECTION

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account