A je to zase tady. Prvňáčci se nemůžou dočkat a pomalu odpočítávají dny, kdy usednou v lavici první třídy s novou taškou a vybavením. Ti otřelejší doufají, že druhá polovina léta bude utíkat pomaleji než ta první. Pro řadu z nás ale přichází opět nejedna otázka – co všechno je potřeba nakoupit a pořídit pro své školní ratolesti? 

A tak mrkněte hned na několik tipů od nás a zapojte se do testování a nebo soutěží! 

Otestujte školní aktovku z řady premium FLEXI

Hola hola, škola volá! Prázdniny jsou teprve v polovině, ale čas utíká hodně rychle. Za pět týdnů  děti opět usednou do školních lavic. Některé zcela poprvé. Největší starostí každého prvňáčka je právě školní aktovka.  Hledáme proto pět maminek se synem a dalších pět s holčičkou, které aktovky otestují. Podmínkou je, aby se s námi podělily o svou zkušenost a přiložily fotku malého školáka s batohem. Do testování náš web připravil kvalitní aktovky z řady premium FLEXI od firmy Karton P+P.

Pozor, aktovky jsou pro děti prvních a druhých tříd, takže zkoušet mohou i budoucí druháci!

Chcete zlepšit učení svých dětí? Vyberte jim správný sešit!

Vyberte dětem školní sešit, se kterým se budou ke svým poznámkám rády vracet. Obchody sice nabízejí nepřeberné množství sešitů, ty z Oxfordu ale mají „něco víc“.  Kvalitu a image. Díky nim bude učení příjemnější. Zkuste to!

Hledáme 15 žen, které mají dítě ve školním věku. Jejich úkolem bude otestovat balíček sešitů Oxford a podělit se s námi o svou zkušenost. 

Kouzelné čtení. Unikátní výuková pomůcka pro děti.

Soutěžte!

Zábava i poučení. Pro předškoláky i malé školáky. Přihlaste se do soutěže a vyhrajte tři elektronické ALBI tužky a interaktivní knihy: Zvířátka na statku, Doprava a Moje první čísla. Tyto edukativní pomůcky pocházejí z unikátní vzdělávací edice Kouzelné čtení. Díky ní i opravdu malé děti získávají informace ještě dříve, než se naučí číst. 

Soutěž potrvá od 4. 8. do 14. 8. 2017. 

  

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account