Střevní autointoxikace a acidóza (překyselení)
Co se tedy odehraje v těle tzv. průměrného „normálního“ člověka? Uvnitř stěny tlustého střeva je dehydrovaný fekální odpad, který je na sobě navrstvený jako tapety. Tento toxický odpad postupně proniká zpět do krevního řečiště. Tento jev se nazývá toxémie, což znamená „špinavá“ krev. Představte si popelářské auto, které bude celý den pracovat. Kam všechen ten odpad přijde? Popeláři mají lis. Vaše tělo není jiné. Pokud tělo nemůže fekální odpad odstranit, tak jej zploští a uloží jej do záhybů a kapes vašeho tlustého střeva. Je to strašlivá síť…
Když je toxická hmota spolu s nestráveným jídlem (v důsledku toxémie) absorbovaná ze střev do krevního řečiště, výsledkem je zdravotní stav, známý jako „syndrom děravého střeva“.
Průjem je běžný příznak střevní zácpy, způsobené fekálním odpadem (tvořícím krustu), v němž se množí paraziti, škodlivé bakterie, viry a plísně. Tito smrtící vetřelci uvolňují plyny a toxické chemikálie, které vyvolávají infekce, vedoucí k zánětům. To má za následek střevní poruchy a „přelití“ toxických látek do krve.  
Většina lidí nechce vůbec hovořit o záležitostech, spojených s vyměšováním. Strkají tzv. hlavu do písku a doufají, že to odezní. Toxické tlusté střevo je bohužel živnou půdou pro katastrofy. Hlavní příčinou onemocnění je překyselení; hlavní příčinou překyselení je hniloba fekálního odpadu, který se znovu vstřebal do krevního řečiště. To způsobuje toxémii (znečištěnou krev).

Dovolte mi vznést otázku: Myslíte si, že byste mohli mít kandidózu, chronickou únavu, bolení hlavy, bolení v krku, problémy s kůží, srdeční choroby, dnu, artritidu, problémy s dutinami, a dokonce rakovinu – kdybyste neměli znečištěnou a toxickou krev? Seznam nemocí je nekonečný… Jediný způsob, jak se vaše krev stane toxickou, je ten, že znovu absorbuje váš vlastní toxický odpad z tlustého střeva. Přirovnejme to k síťovým dveřím v ponorce, umožňujícím virům, bakteriím, plísním a parazitům vstoupit do krve. Tento stav se nazývá „syndrom děravého střeva“ nebo také malabsorpční syndrom.

Je nějaká šance, že by vaše tělo vypovídalo službu a vyvolávalo chronická onemocnění, kdyby krev byla čistá a bohatá na kyslík a živiny? Faktem je, že neznám nikoho, kdo by na určité úrovni netrpěl toxémií. Tento stav je, co do rozsahu, epidemický a stále se zhoršuje kvůli nezdravému „rychlému občerstvení“, toxickému vnějšímu prostředí, farmaceutickým léčivům a přehlížení našeho „kanalizačního“ systému.
Jak již bylo uvedeno výše, hlavní příčinou překyselení je špatně fungující zažívací ústrojí. To je rovněž hlavní příčinou vysokého krevního tlaku. Vy si však můžete krevní tlak snížit! Zdravé, pulzující vnitřní prostředí přispěje k vašemu zdravému a vitálnímu životu.
  
Zdroj: thewolfeclinic
Překlad: Jana101

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account