Dobrý den,
pracuji na projektu, který bude během listopadu/prosince 2021 spuštěný. 
Projekt Volny-termin.cz je online platforma, která umožňuje živnostníkům s různými službami ????(masérky, virt. asistentky, kadeřnice, nehtařky, řemeslníci, hodinový manželé,  a mnoho dalších oborů)nabízet jejich volné termíny na pár kliknutí, získávat tak nové klienty, přesměrovat své zákazníky na objednávání online místo zvedání telefonu.
Rychle obsadit zrušené rezervace náhradníky. Zákazníkům pomůže najít vhodný termín na jednom místě na služby ve svém okolí, kterou právě potřebují.
Ten kdo nerad telefonuje a na rychlo pak potvrzuje termín, tak bude mít po starostech. Dále ušetříte spoustu času. Nebudete hledat, kdy má kdo volno, ale rovnou si z něj vyberete a rezervujete.????

Pro živnostníky bude zapisování tří termínů neomezeně a zdarma, napořád. Pro uživatele, tedy zájemce o volné termíny bude platforma zdarma.

 

Kdyby tě projekt více zajímal, webová aplikace bude spuštěna během listopadu/prosince 2021, do té doby můžeš projekt sledovat:

https://www.facebook.com/volnytermincz

 

Pro prvních 100 registrovaných živnostníků do e-mailingu (kde se mimo jiné dozvíš o spuštění platformy) máme připraveno měsíční členství Business na zkoušku zdarma. Registrace zde: blog.volny-termin.cz

 

S úctou ????

Lenka Titová

lenka@volny-termin.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account