Podzim nám klepe na dveře, děti se vrátily do školek a školních lavic. Do kolektivů, kde se to za chvilku začne hemžit prskajícími a smrkajícími jedinci. Jste na to připraveni? Možná ano… Možná máte v lékárničce připravené sirupy na kašel a horečku, tablety na bolesti, spreje do nosu, mastičky na odřený nos a v neposlední řadě spoustu všelijakých vitamínů. Takovou lékárničku nemáte šanci ani zavřít při počtu produktů a jistě to všechno stálo spoustu peněz. Co to zkusit jinak???
RÝMA, NACHLAZENÍ A CHŘIPKA S TIANDE
TianDe je podpůrná léčba, při vážnějších stavech vždy vyhledejte odbornou lékařskou péči. Tento přehled je mnou vytvořená první pomoc při různých problémech. Doporučuji na základě vlastní zkušenosti.
– KAŠEL – Slavitonem (více než 94% přírodních látek) mažeme hrudník a záda v oblasti průdušek, můžeme použít i Orthophyt (více než 96% přírodních látek) na prohřátí. Na hrudník lepíme proužek Jian Kang, případně použijeme detox náplast, opět v oblasti průdušek. Fytonáplasti ani detox náplast nikdy nelepíme na štítnou žlázu, do oblasti srdce a na lymfatické uzliny.
– TEPLOTA – při zvýšené teplotě mažeme Slaviton na chodidla a zápěstí.
– ODŘENÝ NOS – při zarudnutém/odřeném nose používáme jeden z těchto produktů: kelímek Fucoidan, bílý hadí pytlík, pytlíček aloe vera, talisman nebo mně se osvědčily gelové masky na obličej (vůbec k podráždění díky hydrataci nedošlo)
– BOLEST HLAVY – čelo mažeme Slavitonem, na týl hlavy, čelo a spánky lepíme malý čtvereček/proužek náplasti Wutong/Jian Kang.
– BOLEST V KRKU – z natural veil deodorantu (alunit – 100% přírodní produkt) si uděláme roztok (alunit otevřeme a po dobu několika vteřin/minut namáčíme ve vodě – čím déle namáčíme, tím je roztok silnější). Roztok kloktáme, nepolykáme! Na krk použijeme suchý obklad z jemné péče (slabší), nebo energie života (silnější). Obklad přilepte například na šátek či plenu, lehce ji navlhčete vodou a přiložte (nepřikládáme nikdy na štítnou žlázu). Můžeme použít i Fytosprej s propolisem (bez alkoholu, na bázi vody, 100% přírodní propolis) – vstříkneme několikrát během dne do úst.
– RÝMA A NACHLAZENÍ – opět používáme roztok alunitu na kloktání, nebo stříkání do nosu. Roztokem můžeme vystříkávat i nos/ucho. Čelo natíráme Slavitonem. Na nos můžeme lepit náplast Jian Kang – proužek na kořen nosu, pod nos či na čelo. Při možném zánětu v uchu lepíme proužek Jian Kang za ucho a před ucho.
– BOLEST SVALŮ A KLOUBŮ – bolavé místo prohříváme masáží pomocí fytogelu Orthophyt. Používáme bederní a krční pásy s bodovou turmalínovou vrstvou.
– OSLABENÁ IMUNITA, ÚNAVA – připravíme si solnou koupel nohou – v teplé vodě v lavoru rozpustíme Talasso, nebo sůl na nohy a ponoříme je do připravené lázně na cca 15-20 minut. Pijte zázvorový čaj. Dopřejte si detoxikační kúru – min. 10 dní lepíme na noc na chodidla detoxikační náplasti Master Herb.
Zajímá vás více informací? Chtěli byste se na něco zeptat? www.yona.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account