Milé ženy,
s láskou vám předkládám svých devět originálních receptů na Sladké placky.
Proč zrovna Sladké placky? Základ každého dne je snídaně a je jedno, jestli jste člověk typu skřivan nebo sova. 😀 To znamená, že je jedno snídáte-li v 7 hodin ráno či v 11 hodin před polednem. Je to základní energie, kterou přijímáte ve své optimální době. Ideální je jíst přirozeně sladkou a vyváženou snídani, tímto zamezíte celodennímu volání těla o pomoc – o výživu. Po Sladké placce se můžete plně soustředit na svou práci či oblíbenou činnost minimálně 6 hodin. A tak to má být bez uzobávání a ubližování si po celý den.
Díky správné výživě – již od prvního jídla, je tělo spokojené a nezlobí. Pokud je metabolismus těla v pořádku, zcela přirozeně se stabilizuje mimo jiné i váha. POZOR a to probíhá bez jojo efektu!!! Je potřeba dodržovat svůj jedinečný biorytmus. Každý z nás je originál a je nevyhnutelné se ho naučit správně vnímat. A to je důvod, proč předkládám své promyšlené recepty a systémy, které fungují zcela přirozeně. Více informací najdete na mém webu.
Mé Sladké placky jsem vytvořila s lehkostí a hravou formou pro ženy i muže, kteří se mají chuť buď sami, nebo i se svými dětmi vrátit do nádherných emocí radosti, spokojenosti a lásky *heart**heart**heart*
 
Vaše Jolana *heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account