87

Nová řada péče o pleť Goodin je čerstvý nováček na českém trhu i svěží vítr pro vaši kosmetickou výbavu. Budete ji milovat nejen pro skvělou péči o pleť. Je totiž veganská a plná pleti prospěšných antioxidantů. Goodin gang se ale směle pouští i do boje s uhlíkovou stopou. Seznamte se značkou Goodin, jejíž filozofie sahá daleko za hranice vaší koupelny. 

Pečujte o pleť i o planetu
 

Poselstvím izraelské značky Goodin je nejen péče o pleť. Nejde jí totiž jen o to, co je uvnitř. Kromě 100% veganského složení v sobě tyhle zodpovědné Goodin lahvičky skrývají také péči o planetu (obaly jsou vyrobené z recyklovatelného plastu a “zodpovědných” papírových krabic), lásku ke zvířatům (netestováno na zvířatech) a korektní přístup k lesům (za každý zakoupený produkt je přispíváno na zalesnění). A takové kosmetické parťáky své kosmetické skříňce prostě chcete mít. 
 

Magické antioxidanty
 

Antioxidanty vládnou zdravému životnímu stylu a péče o pleť není výjimkou. Mají za následek zpevnění, uklidnění a omlazení pleti, hydrataci i boj proti vráskám. Goodin receptura je založena na rostlinách se silnými antioxidačními účinky. Je libo opuncii, acai, granátové jablko, zelený čaj nebo spirulinu? Těmito a mnoha dalšími přírodními přísadami jsou všechny produkty pěkně nabité – minimálně z 95 % – a to je skvělá zpráva.
 

Ne, žádné přísady
 

Značka Goodin věří v čistou krásu a svoji filozofii STOP chemickým ingrediencím dává směle na odiv. V kosmetických produktech, které proto nikdy nenajdete SLS (Sodium Laureth-5 Sulfate), ropné látky, umělé vůně, BHT, silikony ani syntetická barviva.

100% veganské produkty Goodin seženete exkluzivně v prodejnách Marionnaud nebo na www.marionnaud.cz
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account