Zvyšující tlak na hygienu rukou pociťuje i česká značka Sanela z Lanškrouna na poptávce o automatické dávkovače dezinfekce a mýdla. „Zájem se skoro vyrovná jarním měsícům, kdy jsme tento výrobek vyvinuli a začali nabízet na základě poptávky od zákazníků,“ říká Pavel Rybka, spolumajitel Sanely.

Nejvíce zájemců je z firem z veřejného sektoru jako jsou nákupní centra, nemocnice, ale také úřady a školy. Sanela nový dávkovač dezinfekce, který je antivandalový, vyvinula rekordně rychle během třech jarních týdnů. „Zásadní je bezdotykovost a nádržka na 5 litrů, aby nebylo nutné příliš často doplňovat,“ dodává Pavel Rybka.

Značka Sanela očekává, že zájem o dávkovače dezinfekce a mýdla bude v následujících týdnech růst.

 

Extra tip: Nerezové dávkovače tekuté i gelové dezinfekce na bázi alkoholu značky Sanela
Dávkovače jsou vyrobeny v antivandalovém provedení z nerezové oceli s matným povrchem. Reagují na vložení rukou do snímané zóny spuštěním jedné dávky dezinfekce, jejíž délka je standardně nastavena na 1,3 vteřiny s možností úpravy pomocí dálkového ovládání. Součástí výrobku je také pětilitrový kanystr, který rychle a jednoduše vyměníte nebo doplníte. Sanela dodává dávkovač buď se stojanem do prostoru (verze SLZN 59ES, doporučená cena 15.500 Kč bez DPH) nebo s možností přidělání na stěnu (verze SLZN 59E, doporučená cena 8.900 Kč bez DPH). Obě varianty jsou napájeny 230 V ze sítě, a tím tak odpadá výměna napájecích baterií.
Více informací získáte na www.sanela.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account