Růženín je již od pradávných dob pověstný pro svoje schopnosti a užíván jako kámen lásky a srdce. Ovšem v dnešní době prudkého technického rozvoje, který bezprostředně ovlivňuje znečištění našeho životního prostředí, plní naši potravu jedy a elektromagnetickým smogem, funguje růženín jako výborný neutralizační kámen právě na tyto negativní vlivy.
Růženín poznáte podle jeho jemných růžových tónů a probouzí v nás něžné city, jemnost, přátelství a nesobeckou lásku. Dělá velice dobře srdeční čakře a opravuje zde i staré křivdy (hlavně ty z dětství).
Jedná se o jemný kámen. Jeho energie je jako pohlazení z čisté lásky.
Já ráda používám růženín i při situacích, kde drhne komunikace. Je to dobrá prevence vzteklých reakcí. Zároveň je růženín skvělý na podporu kreativní činnosti a tvorby. Takže jestli toužíte skládat písně, hrát na nějaký hudební nástroj, stát se spisovatelem atd. tak je růženín ten správný parťák pro vás.
A kde by neměl růženín chybět? No přeci v ložnici, nejenom jako kámen podporující harmonický vztah. Ale hlavně pro jeho schopnost rušit působení elektromagnetického smogu a působení WIFI. Takže se budete budit více odpočatí a klidnější.
Můj tip: Kousek růženínu nejdříve opláchněte pod tekoucí vodou a potom ho následně dejte do karafy s vodou a nechte ho tam půl hodiny působit. Voda převezme vibrace a energii růženínu a přenese do sebe jeho blahodárné účinky. Tato růženínová voda je známá svým blahodárným vlivem na kožní problémy. Výborně odbourává jedy v těle a pomáhá jemné detoxikaci organismu.
Používání: u růženínu pozor… na přímém slunci má tendenci světlat. Takže pokud nemáte tento kámen na sobě nebo ho nepotřebujete použít k nějakému rituálu, tak ho ukryjte nejlépe do nějaké uzavřené krabičky či měkkého látkového sáčku. Dobíjejte zásadně buď u plamene svíčky či za svitu měsíce. Nikdy ne na přímém slunci.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account