Nová relaxační hudba pro uvolnění a odstranění stresu, deprese i úzkosti ze tvého života. Také ti pomůže harmonizovat nervový systém a mnoho dalšího.
Krasná relaxační hudba, která tě přivede do blaženého stavu mysli, klidu a rovnováhy ti pomůže uvolnit stres, deprese i úzkosti. Také ti pomůže harmonizovat celý tvůj nervový systém. V této hudbě jsme použili frekvenci 432 Hz, která přináší přirozenou harmonii a rovnováhu. Frekvence 432 Hz odstraňuje mentální bloky a otevírá cestu k plnohodnotnějšímu životu. Pokud jsi ve stresu a tvůj život je hektický, potřebuješ jen přestávku a uklidnit se tím, že si uděláš čas na dýchání s naši relaxační hudbou. Je na tobě zda využiješ dechového cvičení, nebo si zvolíš meditaci, kde použiješ naši relaxační hudbu.
Pokud se ti naše hudba líbí, tak neváhej se přihlásit k odběru našeho youtube kanálu zde: https://www.youtube.com/channel/UCdCzO9AN1rlksxTrJsS5V3g?sub_confirmation=1

 
V našem životě existuje mnoho rozptýlení a neustále zaměstnáváme svou hlavu a tím zapomínáme na relax (odpočinek) a ztrácíme kontakt sami se sebou a svým zdrojem. A pravě to je důvod proč relaxační hudba má svůj účel pro náš život a proč ji také tvoříme. Pomáhá nám dostat se zpět do klidového stavu mysli, kde stres, deprese ani úzkost nemá a nemůže mít vliv na naši mysl ani tělo.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account